Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wózki Cavoe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 295

PostWysłany: Czw 4 Mar 2021, 23:43    Temat postu: Wózki Cavoe Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny. Termin rozwiązania co raz bliżej, a ja wciąż szukam wózka idealnego. Najbardziej spodobały mi się te od marki Cavoe. Możecie powiedzieć coś na ich temat??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wfahey
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2021
Posty: 3
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Pon 8 Mar 2021, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na tę markę, ale kupiłam wózek używany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Pon 8 Mar 2021, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze względu na to, że mieszkam na wsi, zdecydowałam się na Cavoe Axo. Nadaje się on na różne tereny, czym też mnie przekonał. Ogólnie na temat tej marki mogę wypowiadać się raczej wyłącznie pozytywnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Wto 9 Mar 2021, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei mam Cavoe Osis i jestem równie zadowolona. Wybrałam właśnie taki typowo miejski wózeczek, bo z wózka korzystam wyłącznie na mieście. Właściwie nie wyjmuję go z bagażnika i dzięki temu, że zajmuje tak mało miejsca w ogóle tam nie przeszkadza. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 295

PostWysłany: Czw 11 Mar 2021, 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny opowiedzcie więcej na temat tych wózków. Szczerze przyznam, że ja nie mogę się zdecydować, który sprawdzi się u mnie lepiej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Czw 11 Mar 2021, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Axo ma bardzo dobrą amortyzację więc żaden teren ani żadna pogoda nie są mu straszne. Poza tym naprawdę lekki i niewielki, więc znalezienie miejsca w bagażniku dla niego nie jest trudnym zadaniem. Składanie też jest łatwe i szybkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Sob 13 Mar 2021, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osis zdecydowanie mniejszy, lżejszy nie ma tak dobrej amortyzacji, ale na moje potrzeby jest w sam raz. Ma pojemny kosz na zakupy, w który można zmieścić naprawdę wiele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 295

PostWysłany: Sob 13 Mar 2021, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za odpowiedzi dziewczyny. Ja teraz muszę sobie to przetrawić, przemyśleć wszystkie za i przeciw. Na pewno wybiorę któryś z tych wózków uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 23 Lip 2021, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajny ten wózek o którym piszesz ale w sumie ale jestem ze swojego wózka bardzo zadowolona, używamy go już jakiś czas i podoba mi się to że jest łatwy w użytkowaniu i nie widać na nim śladów użytkowania, x-lander wygląda jak nowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaja98
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 58

PostWysłany: Pon 23 Sie 2021, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oba przykuły moją uwagę (są tak samo solidnie wykonane), jednak ostatecznie wybrałam Axo. Zależało mi na amortyzacji i naprawdę świetnie sobie radzi, więc polecam oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group