Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Serwis Apple

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Wto 2 Mar 2021, 21:22    Temat postu: Serwis Apple Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przymierzam się do oddania swojego telefonu do serwisu Apple. Nie wiem jednak na jaki warto się zdecydować. Pomożecie wybrać jakąś firmę? Do tej pory trafiłem na ten serwis https://iclinica.pl/ . Może warto w niego zainwestować? Z tego co widzę to oferują oni naprawy w całkiem przyzwoitej cenie. Co uważacie na ten temat?
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 8 Cze 2021, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to mam już swoją sprawdzoną markę telefonów i raczej tych się trzymam. Znajomych też namówiłam na kupno telefonu Xiaomi. Ja mam Xiaomi Mi 11 Ultra i jak miałabym coś polecić to na pewno ten, nie ma według mnie żadnych słabych punktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Darialux26263
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 42

PostWysłany: Wto 13 Lip 2021, 23:57    Temat postu: Naprawa Iphone Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie do http://ver-tel.pl/. Naprawiałam u nich swój telefon od Apple i jestem bardzo zadowolona. Mają spoko ceny i pełen profesjonalizm. Polecam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie naprawdę profesjonalnego serwisu, któremu można zaufać, to na pewno warto sobie zerknąć na spokojnie tutaj https://idream.pl/serwis/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o naprawy sprzętu Apple. Uważam, że warto przede wszystkim stawiać na sprawdzone propozycje, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Na stronie macie bowiem cennik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group