Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

organizacja ślubu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daniel36Wilk12
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 29

PostWysłany: Czw 27 Maj 2021, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie poszukiwania sali na wesele. Chciałem się zapytać na co zwrócić szczególnie uwagę. Mam taka ofertę https://indasto.com/pokaz-produkt/blachy-perforowane/2 jest to hotel z dużym parkingiem i pokojami w którym mogę wynająć gościom nocleg. Wszystko wygląda bardzo dobrze. Opinie też sprawdziłem i są ok czym jeszcze się sugerować

Ostatnio zmieniony przez daniel36Wilk12 dnia Pią 30 Wrz 2022, 15:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Pią 26 Lis 2021, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maksymalna jakość i skoncentrowanie na potrzebach klienta Printing House drukarnia cyfrowa https://printinghouse.pl/drukarnia-cyfrowa-warszawa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pon 29 Lis 2021, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wyjątkowy dzień - ślub/ wesele. Nic dziwnego, że tyle jest przygotowań, nieprawdaż? Ja właśnie teraz planuje sprawdzić sobie tutaj https://www.koronakarkonoszy.pl/blog/ciekawe-zabawy-na-wesele/ jakie zabawy najczęściej są organizowane podczas tego wydarzenia. Chce w końcu, aby każdy dobrze się bawił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Treboriusz22
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto 21 Gru 2021, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wy do tego podchodzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paucek.adelia
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalej zastanawiam się, czy zorganizować wesele na świeżym powietrzu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Banaszak
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2020
Posty: 117

PostWysłany: Sro 12 Sty 2022, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swój ślub można organizować dzięki specjalnej firmie która się zajmie organizacją twojego ślubu. Ale również można samemu zorganizować ten wyjątkowy dzień. Najlepiej by mieć organizer panny młodej . Taki organizer pomoże zanotować wszystkie ważne rzeczy na pewno o niczym się nie zapomni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1272

PostWysłany: Czw 13 Sty 2022, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteście w trakcie organizowania ślubu, według mnie duże znaczenie mają dodatki. Polecam Wam dodatki weselne , jest to strona na której znajdziecie wiele inspiracji. Zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 13 Sty 2022, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a zastanawiałyście się, czy nie skorzystać z usług firmy, która profesjonalnie zajmuje się kompleksową organizacją wesel? Zerknijcie sobie na stronę Czyni Cuda https://czynicuda.pl jestem pewna, że dzięki nim moje wesele będzie naprawdę spełnieniem marzeń uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 13 Sty 2022, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jednym z najważniejszych elementów w przypadku organizacji wesela jest wybór sali, na której wraz z naszymi gośćmi moglibyśmy się bawić. W Krakowie dobrymi opiniami cieszy się https://krakowskidomweselny.pl/wesela/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sro 19 Sty 2022, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was organizuje może ślub vip? Tak jeszcze przy okazji pytam, bo jestem ciekawa czy jest trudno zorganizować takie wiecie z kopytem wesele itd. Tak już z wyższej półki... Bo z drugiej strony, jakby tak patrzyć, to jest to jedyny taki dzień, także może nawet warto byłoby postawić na taki vipowski ślub.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group