Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mleko
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirella
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 47

PostWysłany: Czw 28 Sty 2021, 10:16    Temat postu: Mleko Odpowiedz z cytatem

Jakie mleko dla dziecka wybrać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natka0909
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 18

PostWysłany: Czw 28 Sty 2021, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama miałam spory problem z mlekiem, bo nie wiedziałam jakie wybrać. Później znalazłam opinie o mleku nan ha 1 https://dzieckoimy.pl/nan-ha-1-mleko-hipoalergiczne-od-urodzenia-400g.html i to właśnie na nie się zdecydowałam i mogę ci je polecić. Ma bardzo dobry skład i jest bardzo zbliżone do wzorca mleka matki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Czw 28 Sty 2021, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukałam informacji na temat mlek w sieci, sporo recenzji i opinii można znaleźć. Najbardziej mnie to przekonuje https://joannapachla.com/dziecko/mleko-nan-opinie/ Ale może wy coś jeszcze doradzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Nie 31 Sty 2021, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas świetnie sprawdza się mleko HiPP Combiotik. Zawiera wszystkie przydatne probiotyki i prebiotyki. Można je zakupić online na stronie https://hipp.dodomku.pl/mleko_3586.html lub stacjonarnie w sklepach takich jak Lidl, Biedronka, Rossmann czy Auchan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Czw 4 Lut 2021, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem warto sprawdzić sobie ranking https://strefa-zakupowa.pl/rankingi/dzieci/mleko-modyfikowane/ przed wyborem mleka uśmiech jednak jest on oparty na opiniach innych mam i daje dużo wskazówek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Sro 10 Lut 2021, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od samego początku karmię córkę mlekiem modyfikowany i nie widzę w tym żadnego problemu, tym bardziej, że dziecko rozwija się świetnie i jest zdrowe. Bebilon Pronutra-Advance z witaminami A, C i D jest przez nią bardzo dobrze tolerowane a ja bez problemu kupuję je w aptece sieci DOZ, którą mam w sąsiednim bloku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 17 Cze 2021, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też świetnie sprawdza się HiPP Combiotik. Mały dostawał to mleko już w szpitalu i bardzo dobrze je tolerował dlatego się na nie zdecydowałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafal25
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Paź 2019
Posty: 26

PostWysłany: Pon 21 Cze 2021, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój syn uwielbia słodycze jak każde dziecko , najbardziej przepada za mlekiem gostyńskim zagęszczonym słodzonym , które zamawiam przez sklep internetowy tutaj https://www.bee.pl/11743-nabial-i-zamienniki-jaja . Idealnie pasuje jako dodatek do lodów , ciast , można podawać również go z deserami i owocami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bambi
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 16

PostWysłany: Nie 4 Lip 2021, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każde dziecko jest inne - u nas po kilku próbach trafione okazało sie hipp combiotik . Skład najbliższy mleku matki, zero problemów brzuszkowych, opcja bio - dla mnie osobiście bardzo ważna, preabiotyki, probiotyki - u nas na plus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze względu na naszą hodowlę zwierząt mogę oczywiście polecić mleko krowie uśmiech Oczywiście taka praca jak nasza wymaga wielu poświeceń i zaangażowania. Na przykład czasem, tak jak teraz trzeba wymieniać części do dojarek , bez czego zwierzęta nie mogłyby dawać mleka tak szybko jak to jest możliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group