Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotelik samochodowy dla dziecka?

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kornelia_ja
bywalec
bywalec


Joined: 15 Jun 2015
Posts: 116

PostPosted: Tue 23 Feb 2021, 16:21    Post subject: Fotelik samochodowy dla dziecka? Reply with quote

Jaki fotelik dla dziecka możecie polecić? Na https://colibro.eu/pol_m_Foteliki-samochodowe-168.html jest dość spora oferta na foteliki polskiego producenta Calibro. Które wydają się dość fajne. Czy ktoś z Was może ma te modele i może podzielić się opinią?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
yours
bywalec
bywalec


Joined: 13 May 2019
Posts: 144

PostPosted: Fri 26 Mar 2021, 16:28    Post subject: Reply with quote

Zakup nie jest prosty, tym bardziej że za grube pieniądze można kupić coś, co już nie posłuży, albo będzie naprawdę nieciekawe. Ogólnie jestem przekonana, że sporo osób ma z tym problem, dlatego przypominam. Tutaj https://colibro.eu/pol_m_Foteliki-samochodowe-168.html mamy spory wybór wózków.
Back to top
View user's profile Send private message
paulinabb
bywalec
bywalec


Joined: 27 May 2019
Posts: 185

PostPosted: Wed 21 Apr 2021, 13:49    Post subject: Reply with quote

My zdecydowaliśmy się na fotelik samochodowy dla dziecka producenta Cybex. Podobno to jedne z lepszych fotelików uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
kasix86
uzależniony
uzależniony


Joined: 06 Jul 2017
Posts: 594

PostPosted: Mon 27 Sep 2021, 10:01    Post subject: Reply with quote

Teraz są też fajne rozwiązania jak na przykład Smart kid belt. Nie wiem czy znacie, ale dla starszych dzieci to moim zdaniem najwygodniejsze rozwiązanie
Back to top
View user's profile Send private message
anitkakolesniuk
kandydat
kandydat


Joined: 18 May 2017
Posts: 69

PostPosted: Mon 27 Sep 2021, 22:05    Post subject: Reply with quote

Też się zdecydowaliśmy na fotelik polskiej marki, ale caretero mundo. Siedzisko obraca się o 360 stopni, ma 5-punktowe regulowane pasy i specjalną wkładkę redukcyjną podnoszącą komfort jazdy u maluszka.
Back to top
View user's profile Send private message
Mawi
bywalec
bywalec


Joined: 19 Aug 2018
Posts: 114

PostPosted: Thu 2 Dec 2021, 21:25    Post subject: Reply with quote

kasix86 wrote:
Teraz są też fajne rozwiązania jak na przykład Smart kid belt. Nie wiem czy znacie, ale dla starszych dzieci to moim zdaniem najwygodniejsze rozwiązanie


Pewnie, że znane i używane u mnie już od dłuższego czasu. Niestety to innowacyjne urządzenie nie ma lekko na rynku sprzedażowy, a dowiedziałam się o tym niedawno z artykułu https://www.pb.pl/globalna-wojna-o-polski-wynalazek-1110342. Co o tym sądzicie?
Back to top
View user's profile Send private message
Sania
uzależniony
uzależniony


Joined: 26 Jun 2022
Posts: 682

PostPosted: Mon 8 Aug 2022, 9:07    Post subject: Reply with quote

Dlatego zabierając się za poszukiwania fotelika do samochodu dla swojego malucha zapewniającego funkcjonalność, wygodę siedziska i jednocześnie możliwość bezpiecznego osadzenia go w samochodzie to polecam sprawdzić Young Sport Hero od Recaro Kids bo na ten model też postawiliśmy. Z polecenia polecam zajrzeć na - https://www.recaro-kids.pl/young-sport-hero.html i dokładnie go ocenić, a do tego można łatwo i szybko zamontować praktycznie w każdym pojeździe za pomocą trzypunktowych pasów bezpieczeństwa.
Back to top
View user's profile Send private message
hohoszka
kandydat
kandydat


Joined: 22 Aug 2022
Posts: 54

PostPosted: Fri 9 Sep 2022, 7:38    Post subject: Reply with quote

Mawi wrote:
kasix86 wrote:
Teraz są też fajne rozwiązania jak na przykład Smart kid belt. Nie wiem czy znacie, ale dla starszych dzieci to moim zdaniem najwygodniejsze rozwiązanie


Pewnie, że znane i używane u mnie już od dłuższego czasu. Niestety to innowacyjne urządzenie nie ma lekko na rynku sprzedażowy, a dowiedziałam się o tym niedawno z artykułu https://www.pb.pl/globalna-wojna-o-polski-wynalazek-1110342. Co o tym sądzicie?


Nigdy bym nie zapięła dziecka w ten wynalazek. Zdecydowanie bezpieczniejsze są foteliki.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group