Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stomatolog dla dziecka w Gdańsku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Pon 22 Lut 2021, 14:30    Temat postu: Stomatolog dla dziecka w Gdańsku Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny czy polecicie gabinet stomatologiczny w Gdańsku, który specjalizuje się w leczeniu małych pacjentów?

Niestety ale kiepsko trafiłam z córka, córka nie chciała wspólpracować przy wizycie i wydaje mi sie, ze pani stomatolog równiez nie miała odpowiedniego podejścia do malucha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 23 Lut 2021, 7:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój syn w tym wieku trafił do specjalistycznego gabinetu dla dzieci: fotel w kształcie dinozaura, tablet z bajkami, malowidła na ścianach itd. Synek nie chciał współpracować, a co drgnął - to młoda pani dentystka aż odskakiwała z nerwów. Miesiąc później trafiliśmy do zwykłego gabinetu stomatologicznego i tu magia - syn robił wszystko, o co prosiła pani stomatolog, przy okazji bawił się dobrze, bo mógł sam nalać sobie wody do kubeczka, podnosić fotel itd. Dzięki świetnemu podejściu do dzieci oraz łagodnej stanowczości już na drugiej wizycie u tej pani udało się bezproblemowo założyć plombę. Od tej pory syn sam się wyrywa na kolejne wizyty i jest rozczarowany, kiedy ja albo mąż idziemy na nasze kontrole bez niego... Byliśmy u tego dentysty z Gdańska https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/ . Dobra i profesjonalna klinika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group