Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

założenie ogrodu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Swierczu
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lis 2020
Posty: 40

PostWysłany: Sro 17 Lut 2021, 15:08    Temat postu: założenie ogrodu Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się bardzo poważnie nad założeniem ogrodu. Zawsze lubiłam zieleń, bardzo lubię różnorodność kwiatów, a teraz jak mam własny dom to otwierają mi się nowe możliwości. Na początek chyba zdecyduję się na zakładanie ogrodów katowice, mają same dobre opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozella60
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw 18 Lut 2021, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pielęgnacja ogrodu nie jest wcale taka trudna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
legros.coralie
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Pią 19 Lut 2021, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czego zacząć pielęgnację?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Pon 22 Mar 2021, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam kierunek https://www.cosinus.pl/szkola-policealna/florysta.
Po zajęciach z kompozycji florystycznych i roślinnoznawstwa zakładanie ogrodu pójdzie jak z płatka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
randi
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sty 2021
Posty: 84

PostWysłany: Wto 23 Mar 2021, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładając ogród warto pamiętać o takim elemencie jak obrzeża trawnikowe. Ich montaż może nam zaoszczędzić dużo pracy w kolejnych latach. Polskim producentem obrzeży trawnikowych jest: https://www.geoproduct.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 23 Mar 2021, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy lubi prace ogrodowe, jednak na całe szczęście ja nie mam z tym problemu. Bardzo lubię grzebać w ziemi, pielęgnować roślinki i przez to też mój ogród wygląda bardzo ładnie. Ogród to na pewno dużo pracy i też konieczne jest zakupienie odpowiednich pomocy, narzędzi ogrodowych. Przydać się wam mogą również siatki ogrodnicze proponowane przez https://symar.pl/siatki-ogrodnicze/ U tego producenta można znaleźć między innymi siatki cieniujące, siatki zabezpieczające na drzewa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Sro 14 Kwi 2021, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście na etapie urządzania lub planowania ogrodu to na pewno warto zajrzeli na stronę sklepu https://www.futuregardens.pl/ . Ja w ubiegłym roku kupiłam wszystko czego potrzebowałam do ogrodu właśnie tam i byłam z zakupów bardzo zadowolona. W tym roku, także tam zrobiłam zakupy - sadzonki, nasiona, nawozy, lampy i elementy ozdobne. Wszystko w dobrej cenie, świetnej jakości, z wygodną dostawą do domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
imelda.okon
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro 14 Kwi 2021, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród koło domu to podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafson
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 5

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2021, 15:48    Temat postu: Do ogrodu oświetlenie Odpowiedz z cytatem

Zakładając dziś ogród myślę że warto pomyśleć także o jego oświetleniu. Ja u siebie zdecydowałem się na lampy ogrodowe kule i jestem meeega zadowolony. Teraz to wszystko elegancko wygląda nawet w nocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Nie 25 Lip 2021, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co by nie mówić to założenie ogrodu oraz jego prowadzenie wymaga całkiem sporo pracy i ja jestem zdania, że jak najbardziej na pewno warto jest nad tym popracować. na pewno w wielu miejscach przydadzą się pompy ogrodowe https://www.podlane.pl/pompy-ogrodowe-cat-452 i ja również już właśnie taką posiadam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group