Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze sale- Pochwalcie się.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 196, 197, 198, 199  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aniela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 32

PostWysłany: Wto 29 Maj 2018, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sala na Zamku w Janowie Podlaskim! Już się nie mogę doczekać (wiem, ze na pewno będzie pysznie;))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chocodril
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 9

PostWysłany: Pią 15 Cze 2018, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłam na Grandmet-Włoclawek, i już cieszę się, że kolejny punkt z listy skreślony, tak samo kolejny- nocleg gości - bo hotelik ma pokoje na miejscu. Nie wiem jednak jak z dekoracją... powiecie mi gdzie znajdę firmę z dekoracyjnymi ściankami za Parą Młodą ? Oraz fotobudkę planuję zrobić, polecacie kogoś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Wto 3 Lip 2018, 21:59    Temat postu: Miejsce przyjęcia weselnego Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy salę w Kameliowym Zakątku w Bielsku- Białej. Fantastyczne miejsce,przepiękna sala,wspaniale udekorowana.Coś cudnego.Ponadto dużo miejsca do tańca,przepyszne jedzenie. Całe menu skomponowane tak jak sobie tego zażyczyliśmy. Wszystko świetnie przygotowane.Zresztą do ostatniej chwili nie mieliśmy fotografa, tam polecono nam świetnego ,tak samo jak polecono nam zespół muzyczny. Wink Na prawdę profesjonalnie przygotowani pod każdym względem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julciak
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 30

PostWysłany: Sro 11 Lip 2018, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja piękna sala, Zajazd Borowik w Łodziskach koło Ostrołęki Very Happy 10/10 pod każdym względem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lena1983
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2018, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przepiękna stylizacja Shocked Smile ładnie dobrane kolory, tak świeżo i kompozycja kwiatowa także Surprised
_________________
"Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
Paulo Coelho – Alchemik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 41
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Nie 14 Paź 2018, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam w Janowie Podlaskim wesele! uśmiech w Zamku Biskupim zarezerwowałam salę, bo mnie urzekła i słyszałam wiele pozytywnych słów o tamtym miejscu.
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 32

PostWysłany: Pią 19 Paź 2018, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym okolica tego zamku jest przepiękna, prawda Asiu? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Sro 14 Lis 2018, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze wesele było w Ośrodku Wypoczynkowym Nad Borkiem w Kosarzynie koło Gubina, okolice Krosna Odrzańskiego. Sala piękna, również mieliśmy okrągłe stoły. Piękne dekoracje w takiej tonacji jak lubię, dużo miejsca dla gości. Naprawdę polecam, właściciele super, bardzo nam pomogli w organizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OliwiaK
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 25

PostWysłany: Sob 17 Lis 2018, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio byłam na weselu koleżanki na Zamku w Janowie Podlaskim. Mają piękną salę, przestronną, elegancką i nowoczesną. Bardzo przypadła mi do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakro
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 106

PostWysłany: Sro 13 Lut 2019, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja polecam super miejsce na slub i wesele. To nasze polskie sliczne mazury. Hotel w lesie mazury posiada przepiekne, kliamtyzowane sale na przyjecie, oraz w pokoje o wysokim standardzie do przenocowania gosci. Bardzo fajne miejsce, polozone w totalnej głuszy, z dala od zgiełku. Idealne miejsce na odpoczynek i na zorganizowanie wesela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 196, 197, 198, 199  Następny
Strona 197 z 199

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group