Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

rower
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bandhu
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 6

PostWysłany: Sro 9 Cze 2021, 7:45    Temat postu: indywidualne dopasowanie Odpowiedz z cytatem

najlepszy rower to taki, który robi się pod konkretnego użytkownika. Tylko nie wiem, czy szary Kowalski może liczyć na podobne traktowanie, co zawodowi kolarze.
Swoją drogą to ciekawe, jakie technologie wykorzystuje się do produkcji high-endowych rowerów. Wydaje się, że użycie formowania rotacyjnego - na https://rotomoulding-partner.pl/produkcja/ dowiecie się o tym więcej - mogłoby pomóc. Przynajmniej w kwestii jednolitej, lekkiej ramy.
Może ktoś mający styczność z branżą rowerową się wypowie szerzej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Wto 20 Lip 2021, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności powinniście dobrze zastanowić się nad tym, w jaki sposób moglibyście już teraz poradzić sobie z przemieszczaniem się po mieście. To bardzo ważny aspekt, dlatego też koniecznie powinniście zajrzeć do https://www.czecho.pl/wiadomosci/33999-muvike-sklep-z-rowerami-elektrycznymi-dla-kazdego i tam poczytać na temat rowerów elektrycznych. Czuję, że może być to dla Was dużym ułatwieniem, więc koniecznie miejcie to na uwadze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2021, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno w rowerze nie może zabraknąć oświetlenia. Jeśli pasjonujecie się rowerami to koniecznie zajrzyjcie na stronę https://www.erowery.pl/m/89724/akcesoria-oswietlenie-rowerowe . Znajdziecie tam możliwość zakupu profesjonalnych akcesoriów do rowerów - takich jak oświetlenie rowerowe. Warto pomyśleć o takim zakupie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leopoldo86
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2021
Posty: 1
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2021, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a co sądzicie o trenażerach? Wolicie to czy rower stacjonarny? Dodam, jakby ktoś nie wiedział, że trenażer to urządzenie, które pozwala korzystać stacjonarnie z naszego roweru, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Czyli po prostu taki dodatek do roweru, dzięki któremu możemy zwykły rower zamienić na rower stacjonarny no i, dzięki temu, ćwiczyć na nim również w domu. Pozdrawiam! Very Happy
_________________
trenażer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawalerna6
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 25

PostWysłany: Nie 19 Wrz 2021, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz też sobie rowery Trek. Super wytrzymałe i ze świetnym wyposażeniem. Kwestia też tego typu, co oczekujesz od roweru i jakie jazdy chcesz wykonywać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
liliputi
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Cze 2020
Posty: 49

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kawalerna6 napisał:
Zobacz też sobie rowery Trek Super wytrzymałe i ze świetnym wyposażeniem. Kwestia też tego typu, co oczekujesz od roweru i jakie jazdy chcesz wykonywać.


Również wybieram wyłącznie rowery Trek . A powiedz mi, gdzie je kupujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 0:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie Dobre Rowery znajdziecie różnego typu akcesoria. Między innymi są tam dostępne ochraniacze na rower. Myślę, że właśnie w takich miejscach warto się zaopatrywać. Można tam zrobić szybkie i kompleksowe zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Pią 3 Gru 2021, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaczynam od samego początku - a mianowicie muszę kupić sobie rower. Zastanawiam się jednak nad tym, jakie ubrania rowerowe najlepiej wybrać. Widziałam w sieci takie opcje jak koszulka rowerowa długi rękaw: https://www.metrobikes.pl/pl/c/Koszulki-dlugi-rekaw/205 . Jestem ciekawa, co o nich sądzicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 617

PostWysłany: Wto 14 Gru 2021, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój dzieciak stasznie chciał dostać rower i ostatnio zaczęłam bardziej czytać na temat rower dla dziecka jaki jest odpowiedni, na co trzeba zwracać uwagę. Jest bardzo fajny blog który porusza właśnie te problemy. Zaglądnijcie koniecznie na niego ponieważ można się tam dowiedzieć wielu ciekawych kwestii nie tylko o rowerach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
collier.harvey
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 1
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 15 Gru 2021, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam jeździć na rowerze uśmiech Jak dla mnie to najprzyjemniejszy sport. Jak jest cieplej to nawet do pracy potrafię pojechać rowerem, a mam parę kilometrów. Fajnie, ze twój synek już od młodego lubi rower i chce na nim jeździć. To może być pasja na całe życie uśmiech
_________________
aplikacja na rower
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group