Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Godzina ślubu...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 104, 105, 106, 107, 108  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
UrszulaB.
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 22

PostWysłany: Czw 15 Maj 2014, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie Kobietki, że u nas w planach najbardziej był MAJ a czerwiec wyszedł ze strachu, że nie wyrobimy się z organizowaniem... Nie jesteśmy przesądni a nawet lubimy śmiać się przesądom w nos oczko Tymczasem data i godzina nam się pięknie zgrały w czerwcu... Very Happy Trochę się boję, trochę się cieszę, że to tuż, tuż.... Specjalnie tu do Was się dopisałam, żeby pomyśleć co jeszcze, popodglądać jak inni się organizują bo chyba ni ogarniam wszystkiego... język
pearl.jamko - mojemu synkowi proponowałam, żeby niósł obrączki ale sam nie jest zdecydowany - obawia się, że wszyscy będą się na niego gapić (jak sam to określił) hihihi Za to moje przyjaciółki wymyśliły, że ich córki będą nam sypać kwiatki... Shocked i tak ze skromnej uroczystości zaczyna mi się robić pompa pełną gębą... Rolling Eyes oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 15 Maj 2014, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UrszulaB. napisał:
A wiecie Kobietki, że u nas w planach najbardziej był MAJ a czerwiec wyszedł ze strachu, że nie wyrobimy się z organizowaniem... Nie jesteśmy przesądni a nawet lubimy śmiać się przesądom w nos oczko Tymczasem data i godzina nam się pięknie zgrały w czerwcu... Very Happy Trochę się boję, trochę się cieszę, że to tuż, tuż.... Specjalnie tu do Was się dopisałam, żeby pomyśleć co jeszcze, popodglądać jak inni się organizują bo chyba ni ogarniam wszystkiego... język
pearl.jamko - mojemu synkowi proponowałam, żeby niósł obrączki ale sam nie jest zdecydowany - obawia się, że wszyscy będą się na niego gapić (jak sam to określił) hihihi Za to moje przyjaciółki wymyśliły, że ich córki będą nam sypać kwiatki... Shocked i tak ze skromnej uroczystości zaczyna mi się robić pompa pełną gębą... Rolling Eyes oczko


A to mój nie może się doczekać ślubu, wesela. Stwierdził, że jak będzie czuł stres, to założy przeciwsłoneczne okulary i się będzie lepiej czuć. uśmiech jak najbardziej. Specjalnie na jego życzenie będzie jeden mały tort - czarny w białe czaszki język z oczkiem

I miał być cichy ślub w Bieszczadach a będzie weselicho na 100 osób...
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Sob 31 Maj 2014, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My bierzemy ślub w październiku i zastanawiamy się nad 14 lub 16. uśmiech Chciałabym coś pomiędzy tymi godzinami, może tak 14:30 lub 15 (ślub w USC). Robimy małe przyjęcie i nie chcę też, żeby skończyło się za wcześnie. Prawdopodobne też jest, że po ślubie lub przed odbędzie się mała sesja fotograficzna (plener swoją drogą), bo restauracja znajduje się w świetnym parku uzdrowiskowym, gdzie są tężnie, a tuż obok niej jest stawek i mostek - może to mogłaby być sesja z rodzinką? - więc to też musimy brać po uwagę przy wyborze godziny. uśmiech No i jeszcze kwestia wizażu. Nie wiem, na jaką fryzurę i makijaż się zdecyduję, ale na to też potrzeba czasu - choć chciałabym sama zająć się kwestią urody. Krótko mówiąc, po prostu nie chcę zacząć za późno, żeby się szybko nie śmieciło, ale też nie za wcześnie, żeby przypadkiem czasu nie zbrakło i żeby goście za szybko nie wyszli. język Na szczęście mamy jeszcze dużo czasu na zastanowienie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 31 Maj 2014, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aveline my bierzemy ślub pod koniec września o 16 i przypuszczamy, że sam początek bloku tanecznego będzie przypadał już na zmierzch. Podczas Waszego ślubu dzień będzie jeszcze krótszy, szczerze to odradzałabym 16. Tym bardziej, że chcecie jeszcze mieć sesję fotograficzną uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 31 Maj 2014, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się z Mani, co do sesji właśnie - mój kuzyn miał ślub na 13, sala była oddalona o niecałe 500 m, ale właśnie po ślubie mieli sesję i wesele zaczęło się jakoś o 18 chyba. Poza tym, trochę tak głupio zostawić gości i pójść na zdjęcia. No i nie zapominaj, że w październiku szybciej robi się ciemno, więc o 17 czy 18 już może nie być dobrego światła, żeby wyszły ładne zdjęcia.

A plener przed ślubem jeśli chcielibyście mieć ślub w okolicach 14-15 akurat odradzam. Ja miałam ślub na 13.30 i nie wyobrażam sobie wcisnąć jeszcze pleneru przed wszystkim. Musiałabym chyba wstać o 5 język
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Sob 31 Maj 2014, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plener będzie w zupełnie innym terminie. uśmiech Może źle się wcześniej wyraziłam, przepraszam.
Restaurację mamy kawałek od USC, kwestia przejazdu to 5 minut samochodem, więc tym sie nie martwię. Obawiam się tylko tym, co zauważyłaś, Escherichia - że gdybyśmy mieli ślub o późniejszej godzinie, to mogłoby by się szybko ściemnić i ze zdjęć przed imprezą nici, mimo tego, że ceremonia w USC z reguły krótko trwa. A zależy nam na nich, bo pewnie już po ślubie będzie ciężko zebrać obie rodziny razem i zrobić kilka ładnych fotek grupowych.
13:30 to też dobra godzina, ale my mamy pół godziny jazdy z naszego mieszkania do USC, więc nie wiem, czy ze wszystkim byśmy się wyrobili na czas.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 31 Maj 2014, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kościół mieliśmy na Starówce w Gdańsku i od nas jedzie się jakieś 20-30 min, w kościele byliśmy na 13, żeby jeszcze podpisać papiery i ogarnąć kilka rzeczy. Więc to jest do zrobienia wszystko uśmiech A masz już mniej więcej w głowie pomysł, jak chciałabyś wyglądać? Bo wiadomo, że im bardziej "skomplikowany" strój i wygląd tym więcej czasu trzeba poświęcić na przygotowanie się uśmiech

A dużo gości nie macie (podobna ilość do nas), więc myślę że po ślubie spokojnie dałoby się ludzi zebrać do kilku grupowych zdjęć.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Nie 1 Cze 2014, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wyglądu, to na pewno nie będzie to coś skomplikowanego. oczko Na razie nie zastanawiam się nad tym, bo wiem, że wizja zdąży mi się zmienić kilka razy. Jedyne, na co się skłaniam w kwestii wyglądu to to, że umaluję się i uczeszę sama.
Zaczęłam myśleć nad tą 13:30, a może nawet nad 13. Muszę obgadać to z narzeczonym. Wcześniej bym nie pomyślała o takiej wczesnej porze, dzięki za sugestię. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2015, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zaplanowaliśmy godz 14 i to jest idealna h - ja chciałam o 15 rodzice narzeczonego chcieli 13 więc jest kompromis uśmiech no ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu bo u mnie w parafii dopiero 3 miesiące przed można się zapisywać to nie wiem czy bd godz do wyboru ;/ najwyżej zrobimy w innym kościele język a co do makijażu też chcę sama zrobić, wszystkie panny młode które widziałam miały tonę make up'u po wyjściu od makijażystki, to nie wygląda fajnie, zresztą ja zawsze powtarzam, że makijaż ma być mało widoczny i podkreślać urodę, a nie zmieniać całkiem twarz uśmiech no a włosy na pewno fryzjer.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2015, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się na godzinę 17 ze względu na to, że ślub odbędzie się w czerwcu kiedy ciemno się robi bardzo późno. Na sali będziemy ok. 19 i czeka nas cała noc zabawy:).
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 104, 105, 106, 107, 108  Następny
Strona 105 z 108

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group