Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Godzina ślubu...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 106, 107, 108  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Wto 24 Cze 2008, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Czw 26 Cze 2008, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mamy śłub o godzinie 17 bedę miała wystarczająco dużo czasu na przygotowanie sie w dniu ślubu bedziemy mieli jeszcze zdjecia w studio a w plenerze w poniedziałek lub wtorek zalezy od pogody.... mam nadzieję ze dopisze Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pią 27 Cze 2008, 5:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację uśmiech Będziesz miała dużo czasu żeby się przygotować uśmiech pogoda na pewno dopisze chociaż z nią to różnie bywa uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Pon 30 Cze 2008, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my wedłog 1 planu mielismy miec o 15.30 ale po zmianie kosciola okazalo sie że możemy miec tylko o 15.00 no i dobrze. planujemy to welele juz ponad rok, staramy się aby wszystko wyszlo super wiec chcemy zeby trwalo jak najdluzej. na pewno bedziemy zmeczeni ale ja uważam, że jesli psychicznie nastawimy sie na starcie ze zmeczeniem to damy rade. piszecie dziewczyny,że fajnie jest miec pozno slub bo jest duzo czasu zeby sie do niego przygotowac ale tak na prawde te przygotowania w sobote od rana beda trwaly prawie dłuzej niz cale wesele!wykrzyknik a wiem od kolezanek ktore juz sa po, ze czas w tym dniu leci niesamowicie szybko, wiec chyba warto dodac kilka godzin zeby cieszyc sie tym szczesciem jak najdluzej. my równiez zostawiamy gosci i bedziemy robic sesje w trakcie wesela. przed odpada bo na pewno bedziemy jeszcze w stresie i bedziemy myslami gdzies zupelnie daleko i po rownież nie bo w poniedzialek uciekamy od wszystkiego zeby nacieszyc sie tylko soba język . uwazam, ze w trakcie wesela to idealna chwila na sesje, zeby fotograf mogl uchwycic blysk w naszych oczach i szczescie ktorym bedziemy rozpierani Very Happy a goscie? zabawia sie sami, a pozatym moga sie nimi zajac rodzice i rodzenstwo, niech sie w koncu tez na cos przydadza:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
emilka221@op.pl
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 150

PostWysłany: Pon 30 Cze 2008, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam kiedyś na takim weselu gdzie młodzi w jego trakcie pojechali na zdjęcia. Nie podobało mi się to,wyjechali zaraz po pierwszym daniu,a wrócili niemalże przed oczepinami. Wesele się nie kleiło,no bo co to za zabawa bez młodej pary? Dlatego my sesję robimy przed ślubem, ale każdy robi jak uważa uśmiech Pozdrawiam uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Wto 1 Lip 2008, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My robimy sesję w trakcie wesela ale już fotografowi powiedzieliśmy żeby to nie trwało dłużej niż około 2 godzin.U Nas goście to rozumieją i nie mają nic przeciwko temu żebyś mi zniknęli na jakiś czas uśmiech W sumie my innej możliwości nie mamy bo po weselu od razu wracamy do domu...a w ogóle są rodzice to się jakoś gośćmi zajmą uśmiech Ja już byłam na takich weselach,że para młoda w trakcie znikała na zdjęcia i nikt się na nich krzywo nie patrzył....
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 1 Lip 2008, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo to powinno być zrozumiałe by dwie piosenki potańczymy i Very Happy sesyjka Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
irysek
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 40

PostWysłany: Wto 1 Lip 2008, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mamy slub na 13sta, pozniej obiad i sesja zdjeciowa, a pozniej tany Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro 2 Lip 2008, 5:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to tak jak ja uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Sro 2 Lip 2008, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my bedziemy mieli sesje zdjeciowa na miejscu- czyli w ogodzie za salą. Ogród jest ogromny, z mostkiem, rzeczka, pieknymi kwiatami wiec powstały tam juz naprawde piekne zdjecia w plenerze, a w razie niepogody dysponuje małym studiem. Zdjecia sa naprawde super, bo robione o róznych porach dnia- najlepsze sa o zachodzie słońca Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 106, 107, 108  Następny
Strona 3 z 108

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group