Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Hobby podczas wychowania dziecka?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dhara
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Paź 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto 9 Lut 2021, 12:08    Temat postu: Hobby podczas wychowania dziecka? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
Chciałam zapytać jak sie rozwijacie w czasie macierzyńskiego? Czy rozkiwajcie może hobby czy bardziej zawodowo?

Sama od jakiegoś czasu zaczęłam szyć na drutach wesoły i nawet niezłe to wychodzi, jednak nie widzę w tym możliwości zarobku ( tak mi sie wydaje ) chyba nikt nie kupuje takich ubrań.

Myślałam na sprzedaż tego w sieci. Mam ofertę na stworzenie strony - https://afterweb.pl/projektowanie-i-tworzenie-sklepow-internetowych/ Tylko pytanie jak myślicie taki projekt może sie przyjąć w sieci?


Ostatnio zmieniony przez Dhara dnia Wto 16 Mar 2021, 13:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Pon 8 Mar 2021, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam rozwijać hobby bez względu na dzidziusia i wiek Smile Da się! Znajdź czas dla siebie, znajdź czas żeby wyjść gdzieś sama - najlepiej na zajęcia w szkole dla dorosłych, gdzie możesz przekuwać swoje hobby w nowe kwalifikacje zawodowe! https://www.cosinus.pl/krakow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekpl
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pon 15 Mar 2021, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam gotować na świeżym powietrzu. Moje dzieciaki uwielbiają jeść moje dania przygotowane z grilla. Myślę że takie wegańskie dania są najzdrowsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reno
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto 16 Mar 2021, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety, czasem trzeba zarzucić hobby jak się ma dziecko Very Happy

---
naprawy blacharskie Płock
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 18 Mar 2021, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego sądzisz że nikt tego nie kupi i trzeba rezygnować? włóczka bawełniana i druty nie zajmują dużo miejsca, dziergać możesz zawsze, a maluszek będzie koło ciebie uśmiech na rękodzieło zawsze jest popyt uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozmak
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 67

PostWysłany: Wto 6 Kwi 2021, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A szachy? Gracie ze swoimi maluchami? My zaczęliśmy dość wcześnie, bo jak piszą m.in. na http://sport-guru.pl/czy-kazde-dziecko-moze-grac-w-szachy-jakie-predyspozycje-powinni-miec-mlodzi-szachisci/ i innych szachowych poradnikach, prawdziwi mistrzowie zaczynają w wieku 4 lat Very Happy Więc kto wie, może za parę lat nasz maluch będzie już grał w poważnych zawodach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Nie 2 Maj 2021, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mógłbym cokolwiek w temacie nuzmizmatyki polecić, to zdecydowanie najlepsze zakupy zrobicie pod tym linkiem: https://www.skarbnicanarodowa.pl/polska-numizmatyka/medale-pamiatkowe. Bardzo mi się podobają ich medale okolicznościowe, mam zamiar kupić sobie jakiś numizmat, tylko jeszcze nie wiem który. Świetna sprawa. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hella
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Maj 2021
Posty: 3

PostWysłany: Wto 4 Maj 2021, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam swoje hobby, jest to malowanie figurek. I nie przeszkadza mi to w macierzyństwie, wręcz przeciwnie! Dzieci są tym zainteresowane i czasem robię to z nimi, oczywiście są jeszcze za małe, żeby się w to wkręcić, ale moim zdaniem ważne jest, żeby wiedzieć jak wychować dziecko, żeby potem odnalazło jakąś pasję dla siebie. Nie mam oczywiście ambicji, żeby robiły dokładnie to co ja, mogą, ale nie muszą. Ważne, żeby wiedziały, że hobby wzbogaca życie, a najlepiej pokazać to im na swoim przykładzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mertz.alyson
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 19 Maj 2021, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie interesuje znalezieni pracy zdalnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Sob 24 Lip 2021, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesoły))))))))))))))))))))))))))))))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group