Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Projektant wnętrz
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudiaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 158

PostWysłany: Pon 8 Lut 2021, 11:20    Temat postu: Projektant wnętrz Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, prowadzę własny dom weselny od kilkunastu lat, wraz ze wspólnikiem postanowiliśmy zrobić remont i zaangażować całe wnętrze na nowo. Jaki jest godny polecenia projektant wnętrz Kraków? Nigdy nie korzystałam z takich usług, na co zwrócić uwagę przy wyborze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacky.price
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 11 Lut 2021, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jesteśmy w tematyce projektowania chciałabym zapytać o to jakie narożniki wybraliście. W sieci znalazłam ten sklep i takie meble https://slf24.pl/naroznik-uniwersalny-ludo.html. Linia mebli Ludo to także opcja narożnika z dostawianą pufą oraz sam puf, który sprawi się w roli dodatkowego miejsca do siedzenia lub wygodnego podnóżka, a co ważne dzięki niemu stworzyć możemy komfortowy narożnik z funkcją spania bez jego rozkładania. Wszystko to dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
juliana97
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2021
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 15 Lut 2021, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do zaaranżowania wnętrza w stylu francuskim nie trzeba zatrudniać dekoratora wnętrz. Francuski styl, chociaż bardzo wysublimowany i finezyjny, jest też bardzo logiczny. Proste zasady, które łatwo wprowadzić w życie są kanwą, na której powstanie niepowtarzalne i nietuzinkowe wnętrze.
_________________
meble francuskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ashley.ratke
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw 25 Lut 2021, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wnętrzarskie trendy nie znoszą sztampy. O ile pewna tendencja może utrzymywać się przez kilka sezonów, o tyle projektanci każdego roku dodają do mody w aranżacji pomieszczeń jakiegoś smaczku. Może to być wielki come back jakiegoś trendu, albo totalne zaskoczenie w postaci dodatku, koloru czy też motywu, który wzbudza różne emocje, ale na pewno nie pozwala ,,przejść” obok siebie obojętnie. Warto więc poznać trendy we wnętrzach https://kb.pl/porady/jestes-w-trakcie-remontu-mieszkania-poznaj-trendy-wnetrzarskie-na-2020-rok-_wp20/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diska
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 140

PostWysłany: Sro 12 Maj 2021, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię urządzanie wnętrz. Teraz jest spory wybór mebli a jeśli ktoś nie ma pomysłu na dane wnętrze to również inspiracji w sieci można znaleźć całe mnóstwo. Mnie interesował narożnik, więc za tym produktem zaczęłam przeglądać strony w sieci. Ten, na który się zdecydowałam znalazłam na ms-meble24.pl/pl/p/Wygodny-naroznik-live/2626 . Jestem z niego bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
catalina22
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 21 Cze 2021, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przyszłości na pewno chciałabym skorzystać z pomocy architekta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pią 2 Lip 2021, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma o czym mówić, jeśli się chce pomyśleć o angażowaniu kogoś, kto się ma znać na domu. To fajne jest, ale sporo kosztuje, niestety, dlatego ja spróbuję najpierw sama. Ogólnie to problem polega na tym, że każdy ma swoje zdanie, a jeśli ktoś ma inne, to jest to złe. Tak być nie powinno. To piękne, że jesteśmy różni. Stąd wiem, że stare cegły na ścianę jak te w Ceglanej Fantazji mogą się podobać, albo i nie.

Ostatnio zmieniony przez dyzio69 dnia Pią 15 Lip 2022, 7:33, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
little.theresia
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 12 Lip 2021, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przekonana, że na pewno urządzę wesele na świeżym powietrzu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Wto 12 Paź 2021, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy marzy o niezależności od szefa, ale nei każdy ma odwagę za tymi marzeniami iśc i stać się własnym szefem. A to może i wymaga dużó pracy, ale i satysfakcja jest większa od pracy na włąsny rachunek i dla siebie. Wprawdzie wszystkie sprawy urzędowe trwają długo, ale zawsze można kupić gotową spółkę w Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek i szybciej cieszyć się prowadzeniem własnego biznesu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fernando97
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2021
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 12 Paź 2021, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że nigdy nie korzystałam z pomocy projektanta wnętrz. Zawsze wnętrza urządzam sama, wspierając się w tym różnymi poradnikami i katalogami. Można się zainspirować i stworzyć coś pięknego oczko
_________________
___________________
uchwyty do mebli kuchennych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group