Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele bezalkoholowe
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wanilia
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 5
Skąd: Żywiec/Częstochowa

PostWysłany: Wto 10 Cze 2008, 19:42    Temat postu: Wesele bezalkoholowe Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim. Na to wspaniałe forum trafiłam przypadkiem. Ale bardzo się ciesze.
Od wielu dni myślę o zorganizowaniu wesela bezalkoholowego.
Chciałam się dowiedzieć co o tym sadzicie. Czy któraś z was miała takie wesele, myślała o takim weselu lub była na taki weselu.
Będę wdzięczna za każą poradę i odpowiedź. Pozdrowienia dla Was.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Sro 20 Sie 2008, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście na takim weselu nie byłam, ale przez pewien czas myślałam o tym. Z relacji znajomych, którzy takie wesele urządzili, wiem, że niestety część gości może się tym poczuć urażona. Niektórzy z ich zaproszonych gości nie przyszli na wesele. Nie rozumiem takiego postępowania. Na ślub i wesele przychodzi się dla młodych, żeby z nimi być i świętować ten ważny dzień, żeby się pobawić. Alkohol przecież nie jest tutaj w ogóle ważny. Ale mamy społeczeństwo jakie mamy i ludzie bez picia nie potrafią (I NIE CHCĄ) się bawić. Wyprawienie takiego wesela jest ryzykiem. Można doznać wiele przykrości.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 24 Sie 2008, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się że niestety nasze społeczeństwo nie potrafi bawić się bez alkoholu. ja popieram takie wesela ale trzeba zapewnić świetną oprawę muzyczną aby ludzie się dobrze bawili i nie potrzebowali wspomagaczy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 5 Wrz 2008, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idea bardzo fajna, ale ja osobiście bym zaniąnie poszła. przyznaję, lubię alkohol, w odpowiednich ilościach, ale jednak... Twisted Evil na moim weselu będzie alkohol, tak, żeby każdy znalazł coś dla siebie: Pan Młody będzie miał piwo, Panna Młoda wino albo nisko procentowe drinki, a goście wódkę. ale u mnie raczej nikt się nie 'urżnie' więc jest spoko uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aagaaz
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2008
Posty: 45
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 6 Wrz 2008, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na ślubie tez będzie alkohol. Jak ktoś jest uczony w rodzinie imprezy bez alkoholu to proszę można i ślub taki zrobić.
Różni są ludzie jedni nie piją , inni się delektują, popijają. Także jak kto woli .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cilusia000
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 68

PostWysłany: Wto 23 Wrz 2008, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi rodzice opowiadali mi, że raz byli na weselu bezalkoholowym. I co się okazało? Goście byli bardziej "narąbani" niż goście którzy idą na wesele z alkoholem. Nie było na weselu alkoholu więc goście chodzili do pobliskiego baru się napić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
INA
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 127
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sro 24 Wrz 2008, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam!wykrzyknik
ja byłam dwa razy na weselu bezalkoholowym i wszyscy byli zadowoleni ale było to już kilka lat temu, więc mi to nie przeszkadzało, bo byłam niepełnoletnia ale rodzinka mówiła że było fajnie:)
ja własne wesele robie z alkoholem, bo tak chcemy ale jeżeli ci zależy zeby nie było typowego alkoholu to może jakieś wino?
wybór należy do was!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
_________________
Karolina



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 1 Paź 2008, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słuszna uwaga z tym barem w sąsiedztwie sali weselnej. lepiej to sprawdzić...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wojtas
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 35

PostWysłany: Sro 29 Paź 2008, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatni weekend miałem okazję być na weselu bezalkoholowym. Impreza zaplanowana na 130 osób.
Zabawa była przednia, zespół fajnie przygrywał, a ich muzyka przeplatana była z zabawami/konkursami z upominkami itp. prowadzonymi przez dwójkę gości.
Byłem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczony z dwóch powodów:
1. Mimo braku alkoholu wszyscy b.dobrze się bawili.
2. Wesele trwało bardzo długo, a obawy, że goście szybko zaczną uciekac do domów całkowicie się nie sprawdziły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Czw 30 Paź 2008, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z racji tego że moja teściowa i chrzestny mojego M. mają problem z alkoholem też się nad tym zastanawiałam... ale w między czasie nadarzył się ślub z rodzinie M. - alkoholowy, oboje na tym ślubie byli i było kulturalnie, bez ekscesów. Z resztą M. mi jasno powiedział że na ślub bez alkoholu od niego z rodziny raczej mało kto by przyszedł Rolling Eyes

wiem że po ciężkich bojach z teściami, mój nauczyciel wfu z liceum miał ślub bezalkoholowy. Nie znam szczegółów ale chyba było wszystko ok.
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group