Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele bezalkoholowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Pon 23 Mar 2009, 15:58    Temat postu: Re: Wesele bezalkoholowe Odpowiedz z cytatem

Wanilia napisał:
Cześć wszystkim. Na to wspaniałe forum trafiłam przypadkiem. Ale bardzo się ciesze.
Od wielu dni myślę o zorganizowaniu wesela bezalkoholowego.
Chciałam się dowiedzieć co o tym sadzicie. Czy któraś z was miała takie wesele, myślała o takim weselu lub była na taki weselu.
Będę wdzięczna za każą poradę i odpowiedź. Pozdrowienia dla Was.


moi znajomi mieli wesele bezalkoholowe- totalna klapa. goscie wyszli i pojechali kupic sobie sami alkohol i pili po katach
_________________



Ostatnio zmieniony przez eedytka dnia Wto 24 Mar 2009, 7:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 7:28    Temat postu: Re: Wesele bezalkoholowe Odpowiedz z cytatem

, Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjęło się, że na wesele czlowiek idzie się pobawić i wypić, nie ukrywajmy - tak włąśnie jest. Ja osobiście nie piję alkoholu, ale wiem, że robiąc bezalkoholowe przyjęcie tylko bym straciła na tym, ludzie by tego nie zrozumieli - to że ja nie piję to nie znaczy, że i ludzie mają "cierpieć", to mój wybór, a ludzie - niech sie bawią. jeśli znasz gości na tyle, że wiesz, że nie będa urażeni, napewno przyjda to OK, droga wolna, ale pożadnie się zastanów uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
goscie wyszli i pojechali kupic sobie sami alkohol i pili po katach
jakie to niekulturalne ze strony gości Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest...ale przynajmniej państwo młodzi zaoszczędzili na trunkach Shocked lol
a tak serio to ja sobie nie wyobrażam takiej imprezy, nie jestem za chlaniem na weselach dlatego u nas wódka ma być tylko dodatkiem do wina i wiem, że większość zdecydowana a może i wszyscy będą pili z umiarem i rozsądnie ale sama lubię winka do jedzenia wypić no i w końcu będzie super okazja więc niech mają czym pić za nasze zdrowie Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ta_z_szafy
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 52

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 7:07    Temat postu: Re: Wesele bezalkoholowe Odpowiedz z cytatem

Wanilia napisał:
Od wielu dni myślę o zorganizowaniu wesela bezalkoholowego.
Chciałam się dowiedzieć co o tym sadzicie. Czy któraś z was miała takie wesele, myślała o takim weselu lub była na taki weselu.
Będę wdzięczna za każą poradę i odpowiedź. Pozdrowienia dla Was.


To wszystko zależy od was, waszego charakteru.
Bo jeśli wy na codzień nie pijecie, nie kryjecie się z tym, więc goście o tym wiedzą to ich to nie zdziwi, wiem, moi znajomi robili takie wesele dość niedawno, co prawda nie byłam na nim (nie załapałam się do tych zaproszonych) ale słyszałam że zabawa była dobra mimo braku alkoholu.
Ale jeśli wy na codzień (ze znajomymi/rodziną) bawicie się przy winie/piwie/wódce to goście wybierając się na wasze wesele będą oczekwiwać że też będą bawić się przy alkoholu.
A to że trafią się tacy goście którzy mimo wszystko, bez alkoholu to będą siedzieć za stołem jak mruki, to zawsze się tak zdaży, i to raczej będą jednostki, i taki trafi się też na weselu z alkoholem, bo akurat "facet miał pecha i padło na niego że będzie kierowcą i nie może pić".

Podsumowując jeśli pomysł wynika z waszych przekonań (czy innych zobowiązań) to jak najbardziej powinniście się tego trzymać, chociaż mówi się że wesele jest dla gości, to jednak to wasz dzień.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my robimy cos w rodzaju bezalkoholowego.Pisze 'cos w rodzaju' bo jest przewidziana lampka szampana na glowe na toast za mloda pare i lampka wina do obiadu.To wszystko.Nie zamierzamy kupowac dodatkowego alkoholu bo impreza jest tak zaplanowan ze jak komus sie teskni chlanie to po 19 (po zakonczeniu uroczystosci) kazdy moze sobie pojsc do pobliskiego pubu i wypic do nieprzytomnosci.Ale wtedy to juz nie jest moj gosc weselny tylko przecietna pijana osoba i nie bede sie musiala za nikogo wstydzic.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Nie 29 Mar 2009, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie ale u Was to specyficzna sytuacja bo to właściwie obiad i u nas jeśli będziemy robić najpierw cywilny to też tak będzie, że do obiadu tylko po lampce wina a potem z młodymi owszem możemy do knajpki ale już każdy na swój rachunek pije, z zupełnie inaczej całonocna impreza.
My mamy tutaj(w uk) kumpla, który zabiera się za organizację wesela swojego i mimo, że w week-end i jakoś tak do północy to też jak u Ciebie tylko szampan i potem lampka wina na oficjalnej imprezie, no a później kto ma ochotę to do pobliskiego pubu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Nie 29 Mar 2009, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zapominajmy ze w UK w knajpach mozna pic tylko do 23 a w tych o przedluzonych licencjach do 2 w nocy (z tego co wiem) Nasze miejsce przewiduje zabawe po weselu tylko do 23.45 Potem fora ze dwora lol My po obiedzie pewnie na godzinke czy dwie tez sobie na piwko i ploty pojdziemy ale tak jak mowilam.Pozniej to juz nie jest moj gosc weselny tylko trzecia osoba za ktora nei musze sie wstydzic. Nie mam nic przeciwko alkoholowym uroczystosciom ale ja jestem osoba nie pijaca i nie zamierzalabym kupowac nikomu alkoholu.Nawet gdybym wesele robila w kraju.Jak komus nie pasuje to tylko ja na tym zaoszczedze a ten spragniony alkoholu straci.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pon 30 Mar 2009, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie jak nie pijąca skoro malibu sobie kupujesz? Wink
ja wódki też nie pije ale nigdy nie powiem o sobie, że nie pijąca...no chyba że będę w ciąży lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group