Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sprzątanie po osuszaniu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gagan
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sty 2021
Posty: 2

PostWysłany: Wto 2 Lut 2021, 9:26    Temat postu: sprzątanie po osuszaniu Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!
Czy ktoś z Was robił ostatnio w domu/mieszkaniu całościowe osuszanie ścian? Zastanawiam się, ile po tym wszystkim byłoby sprzątania. Z jednej strony przydałaby się taka zapobiegliwość, żeby pleśń nie miała warunków do rozwoju. Jak ktoś tego nie rozumie, to niech zajrzy na stronę http://xn--osuszanie-budynkw-vyb.katowice.pl/osuszanie/ i poczyta. Z drugiej: konieczność rozkręcania mebli, wynoszenia wszystkich rzeczy, potem ustawiania wszystkiego z powrotem... Ile to może czasu zająć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Pią 25 Lis 2022, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje Cię profesjonalne wykrywanie nieszczelności, jestem pewien, że https://optimal-osuszanie.pl/lokalizacja-wyciekow/mazowieckie/ ma duże doświadczenie w tej branży. Kolega korzystał z ich usług i był bardzo zadowolony. Dowiesz się więcej gdy się do nich zgłosisz. Myślę że nie będziesz rozczarowany tym co ci zaoferują
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Sob 26 Lis 2022, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie sprzątanie po osuszaniu jest potrzebne?
___
kup like instagram
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszu32
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 149

PostWysłany: Wto 20 Gru 2022, 1:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy XXI wiek. Dzisiaj takie kwestie nie powinny już nikogo dziwić. Przecież wiadomo, że jeśli sprzątania ma zostac wykonane profesjonalnie, to trzeba wykorzystać ku temu odpowiednie środki. Na stronie https://impactsc.pl/pl/c/Mycie-powierzchni/69 czytałem więcej na temat różnych detergentów. Myślicie, że może to odpowiednio zadziałać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Czw 22 Gru 2022, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do sprzątania po takich wydarzeniach to w Norenco znajdziesz takie środki dedykowane po remontach - https://norenco.pl/budowa-remont,144.html uśmiech Na pewno ułatwią cały proces
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 16 Sty 2023, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesjonalny sprzęt też z pewnością przyda się do sprzątania. Warto rzucić okiem więc na przykład na takie akcesoria do sprzątania: https://erpixkarcher24.pl/63-chemia . Jestem pewna, że takie urządzenia ułatwią Wam czyszczenie domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Czw 23 Mar 2023, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej takie czynności są bardzo ważne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także bardzo ważną opcją jest to aby każdy z nas wiedział jak w ogóle osuszyć dany obiekt. Akurat ja korzystałam z osuszanie po zalaniach Gdynia i jak najbardziej takiego rodzaju rozwiązania każdemu oczywiście polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 24 Mar 2023, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wymaga sporego nakładu pracy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Nie 26 Mar 2023, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Nie 26 Mar 2023, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group