Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nowe mieszkanie na sprzedaż
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rogahn.lavern
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Perzów

PostWysłany: Pon 17 Maj 2021, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie mieszkania są najdroższe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bturcotte
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 20 Maj 2021, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym wyprowadzić się z miasta i przenieść na obrzeża. Myślę nad kupnem nowego domu https://www.dopoznania.pl/ gdyż na budowę mamy bardzo mało czasu. Mam okazję kupić dom od dewelopera. Słyszałem, że takie domy mają dużo zaelt. Jedna z nich to duża przestrzeń i jasne wnętrza – w obecnych czasach niemal standardem stały się otwarte, dobrze oświetlone przestrzenie, które nawet w przypadku pomieszczeń o mniejszych metrażach dają poczucie przestronności i komfortu. Te kwestie mają bardzo duży wpływ na dobre samopoczucie mieszkańców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marzenka00
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 42

PostWysłany: Nie 23 Maj 2021, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierwsze mieszkanie kupiłam w krakowie z runku wtórnego z pomocą biura abcdom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bota6
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 161

PostWysłany: Czw 27 Maj 2021, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukiwanie własnego kąta, często wymaga odpowiedniego zaangażowania jak również włączenia wszelkich elementów, które są dla nas ważne. Postaw zatem na rozwiązania, które przede wszystkim spełnią ten aspekt i pozwolą Ci wybrać najlepsze rozwiązania. Zachęcam do zajrzenia na stronę http://groenkonstancin.com/ gdzie trafisz na dom, który będzie dla Ciebie miejscem odpoczynku, relaksu i komfortu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 20 Lip 2021, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno brałam kredyt na nowe mieszkanie na tym osiedlu Poematu, które deweloper teraz buduje w stolicy, i powiem, że jak ktoś ma większy wkład własny i duże dochody praktycznie od ręki dostaje decyzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eratke
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Starachowice

PostWysłany: Pią 13 Sie 2021, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej jest kupić nowe mieszkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sob 14 Sie 2021, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, gdzie mieszkania są najdroższe? Zastanawiam się nad wyborem mieszkania od dewelopera, od Profbud. Mają w swojej ofercie różne mieszkania, w różnych częściach Warszawy oraz Łodzi. Przyglądałam się na stronie profbud.info projektom tych, które mają powstać, oraz tych które już praktycznie na pniu zostały wyprzedane. Trudno się dziwić, skoro mają dobre ceny oraz mieszkanie wykończone idealnie, najwyższa jakość. Od czasu poznania ich oferty zmieniłam zdanie na lepsze o deweloperskich mieszkaniach. Chciałabym znów się przeprowadzić, najlepiej do Warszawy albo do Łodzi. Te dwa miejsca najbardziej by mi odpowiadały. Muszę tylko przekonać męża, które rwie w nieco innym kierunku, on chciałby zamieszkać nad polskim morzem. Nie wiem jak długo wytrzymałabym szum morza każdego dnia Very Happy A Warszawa, to piękne, nowoczesne miasto z dostępem do 100% kultury, muzeów, kin, restauracji, teatrów. No czego chcieć więcej? Poza tym mówiąc ludziom, gdzie mieszkam, z dumą podawałabym stolicę, yak jak chyba każdy z nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Nie 30 Sty 2022, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to dobrze się zastanowić nad tym, w jaki sposób moglibyście dzisiaj jeszcze skuteczniej podejść do tego tematu. Moim zdaniem dzisiaj sprzedaż mieszkania z osobą zameldowaną nie stanowi żadnego problemu. Trzeba tylko podejść do tego tematu w sposób odpowiedzialny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Wto 1 Lut 2022, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyróżnij się i pokaż, że zależy Ci na zapraszanych gościach,daj im coś wyjątkowoego druk zaproszeń Warszawa https://printinghouse.pl/druk-zaproszen/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sty 2019
Posty: 113

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eratke napisał:
Moim zdaniem lepiej jest kupić nowe mieszkanie.



jak patrze na sprzedaż mieszkań to ciężko znaleźć fajne używane mieszkania smutny



________________
https://www.skatur.pl/nieruchomosci-szczecin/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group