Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobry fryzjer?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Sro 13 Lip 2022, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy możecie mi polecic jakiegoś sprawdzonego fryzjera w Krakowie?

rehabilitacja Bydgoszcz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Nie 31 Lip 2022, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli myślicie o otworzeniu własnego salonu fryzjerskiego i chcecie świadczyć usłgi na wysokim poziomie, to poza szkoleniami należy zdecydować się też na odpowiednie wyposażenie. W tym celu zajrzyjcie na stronę https://salonova.pl/pomocniki-fryzjerskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Sro 24 Sie 2022, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Farbuję włosy, a ostatnio zdecydowałam się je nieco rozjaśnić, bo marzył mi sie blond. Wiadomo, że włosy po rozjaśnianiu mogą być nieco zniszczone, więc teraz trzeba zadziałać kosmetykami. Sprawdzam właśnie produkty CicatriFios od Inoar. Mają działać na odbudowę włosów. Czytałam na ich instagramie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczucha25
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 172

PostWysłany: Sro 31 Sie 2022, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Torby takie jak te https://pctips.pl/torby-vintage-na-laptopa-17-cali.html łatwo znajdziemy w sieci i będziemy mogli dopasować je do swojego stylu. Opłaca się je zamawiać przez internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Sro 16 Lis 2022, 7:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie rozwiązania, które warto mieć - https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/ Jakość jest niezbędna w salonach. Byle jakimi rozwiązaniami w żaden sposób cudów nie osiągniecie, bo niby jak?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonia16
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 21 Lis 2022, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama nie wiem jaką fryzurę wybrać dla siebie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milenadudu
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pią 25 Lis 2022, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poznaniu super fryzury robią w salonie Art Chagall. Dziewczyny przygotowywały fryzurę dla mnie na mój ślub i dla mojej siostry. Pięknie zrobiły uczesanie, fryzura świetnie wyglądała przez całą imprezę. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aga131
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 36

PostWysłany: Wto 29 Lis 2022, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobom zainteresowanym tematem mogę polecić ofertę, z której sam regularnie korzystam. Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę hurtowni fryzjerskiej, w której ofercie znajdziecie najrózniejsze akcesoria i kosmetyki fryzjerskie, w tym np. odżywka koloryzujące do włosów Funky Colors .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Czw 22 Gru 2022, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest mieć namiar na takiego dobrego fryzjera, co do którego mamy zaufanie. Dlatego z mojej strony polecam salon fryzjerski w Poznaniu Destiny, tamtejsi fryzjerzy mają ogromny talent więc na pewno będziecie zadowoleni uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Nie 12 Lut 2023, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie namiaru na sprawdzonego fryzjera, to słyszałam, że Akademia Perfect Hair oferuje najwyższej jakości usługi związane z farbowaniem, strzyżeniem czy modelowaniem włosów. Proponuję wam się z nimi skontaktować, a poznacie więcej szczegółów. Myślę, że nie będziecie rozczarowani metamorfozą, jaką wam tam przeprowadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group