Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobry fryzjer?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jago34
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 31 Sty 2022, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubowa napisał:
jestem wierną klientką Magii Blondu, mają salon na Sarmackiej na Wilanowie, Danusia jest najlepsza, zrobiła na moich włosach świetną metamorfozę

Też umawiam się do Pani Danusi, jest bardzo profesjonalna a do tego mega sympatyczna. Zawsze schodzę z fotela zadowolona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WalczakAnia
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 56

PostWysłany: Wto 22 Lut 2022, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto korzystać z tej aplikacji - https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid , zobaczycie jakie salony fryzjerskie w Waszym pobliżu mają dostępne terminy na wizyty. Od razu też poczytacie opinie na ich temat. W apce można nawet zamówić kosmetyki. Same plusy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jago34
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 28 Lut 2022, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magia blondu daje możliwość umawiania się w formularzu na ich stronie, nie trzeba pobierać żadnej apki na telefonie Wink Na ich stronie można również zobaczyć również portfolio https://magiablondu.pl/portfolio/ Ja jestem totalnie zakochana w tych blondach <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayer.polly
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 4 Mar 2022, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie fryzury są teraz najmodniejsze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 6:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam największy błąd, bo samodzielnie rozjaśniałam włosy w domu, więc możecie sobie wyobrazić, w jak słabej kondycji były. Uratowała mi je moja nowa fryzjera, która na początek ściemniła kolor i wykonała Zabieg Lifting Capilar kosmetykami Inoar. Nie pamiętam, kiedy moje włosy były tak gładkie i lśniące!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Nie 3 Kwi 2022, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ja też prowadzę zakład fryzjerski i teraz postanowiłam wprowadzić dodatkowe usługi. A mianowicie chce zająć się przedłużaniem włosów. Znalazłam już firmę Viola Hair Extensions , która oferuje właśnie wysokogatunkowe, naturalne włosy do aplikowania i akcesoria do nich. Planuję tam dokonać zakupu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 20 Kwi 2022, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry fryzjer to taki, które ma lata praktyki na główkach fryzjerskich. Mówię tutaj o czymś takim jak takie główki fryzjerskie . Dbam o to, żeby korzystać z usług najlepszych specjalistów w tym fachu.
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2022, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesjonalne farbowanie, bezpieczną dekoloryzację, strzyżenie oraz przedłużanie i zagęszczanie włosów oferuje https://metamorfoza.com.pl to profesjonalny salon. Koniecznie zapoznajcie się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Sob 30 Kwi 2022, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry jest Poznań fryzjer Piotr Sierpiński więc jeśli mieszkacie w tym mieście lub w okolicy to polecam umówić się i samej przekonać. Jestem pewna, że będziecie zadowolone uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Sro 13 Lip 2022, 6:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko, co trzeba mieć - https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/ Sporo tego, sporo jest tych ważnych rozwiązań, ale cóż... to salon, to działalność, od której ludzie oczekują jakości i głównie na tym się skupcie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group