Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezenty na urodziny dla dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaidzieci33
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto 15 Cze 2021, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście polecam zabawki wysokiej jakości, które na pewno wystarczą na długi czas i zawsze będą atrakcyjne dla dzieci. Tutaj dobrą opcją jest odpychacz dla dzieci. Moje maluchy korzystają codziennie, a ja jestem zadowolona z wykonania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Wto 15 Cze 2021, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że to nie kwestia prezentu.kazdy jest super.problem polega na tym że dziecko powinno bawic się nim z rodzicem , a zwykle bawi się samo i potem gadanie że beznadziej e prezenty bo dziecko się nie bawi . No bo jak ma w tym wieku samo się bawić.najlepiej spytać rodzica czym lubi bawić się z malcem

http://edzieci.pl/rodzina/650-urodziny-jedyne-w-swoim-rodzaju-gdzie-urzadzic-przyjecie-urodzinowe-dla-dziecka

Czasami dobrze jest na przykład wybrać się razem do sali zabaw.
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Nie 25 Lip 2021, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może spróbuj zakupić jakąś ciekawą książkę lub grę planszową? Można to wszystko kupić w świetnych cenach, na stronie tej księgarni internetowej: https://www.taniaksiazka.pl/seria/odslonic-twarz-chrystusa . Mają ciekawą ofertę, więc w moim mniemaniu znajdziesz coś ciekawego dla każdego z dzieci. Polecam zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Pon 26 Lip 2021, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pomysł! Hulajnogi! To jest super sprawa, bo dzieciaki będą zadowolone, będą mogły sobie pojeździć, no i zawsze można dopasować wygląd hulajnogi do zainteresowań dziecka!
Ja mam sprawdzony sklep, ostatnio kupowałam mojej córce hulajnogę u nich. Jest teraz ogromną fanką modnego ostatnio motywu krowy, więc wybór był oczywisty:
https://www.magero.pl/hulajnoga-3-kolowa-scooter-midi-mumu-kolka-led-laubr-sport-id-19529.html
Tu jest ta, którą ja kupiłam, ale wybór jest dużo większy. Uważam, że to naprawdę świetny prezent, powinniście to przemyśleć! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilos77
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 46

PostWysłany: Pią 30 Lip 2021, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się, że klocki są dosyć uniwersalne, ale nie wszystkie dzieci potrafią się nimi na dłużej zainteresować. Jak nie ma się całkiem pomysłu na prezent, to według mnie sprawdzają się wszelkiego rodzaju przytulanki. Takie ładne zabawki dla dzieci bez trudu znajdzie się w sieci, a przesyłka też nie trwa tak długo jak kiedyś. Ja zawsze wybieram tę opcję, bo to oszczędza czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mcglynn.favian
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Sie 2021, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że wspólny wyjazd do parku rozrywki to świetny prezent dla dzieciaków. Ostatnio byłam na atrakcjach dla dzieci w Rabce https://www.rabkoland.pl/pl/atrakcje-turystyczne-w-rabce-zdroju. Zwiedzając Rabkę-Zdrój i okolice nie sposób nie wybrać się do Parku Zdrojowego, który jest piękną wizytówką tej urokliwej miejscowości. Stworzono go z myślą o zagwarantowaniu mieszkańcom i przyjezdnym możliwości spędzenia wolnego czasu w przepięknych okolicznościach przyrody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelia_ja
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 116

PostWysłany: Pią 13 Sie 2021, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie Zabawki dla dziewięciolatka warto brać pod uwagę przy wyborze prezentów na różne okazje? Czy dla dziecka w tym wieku warto szukać zabawek, czy może jakieś inne gadżety ucieszą dzieciaczka? Możecie coś podpowiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dstark
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Legnica

PostWysłany: Pią 20 Sie 2021, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Wasze dzieci lubią grać w piłkę nożną tak, jak moje, polecam Wam zrobić w ogrodzie boisko do piłki nożnej. Bramki piłkarskie to nie problem, dostaniecie je chociażby tutaj http://bramkialuminiowe.pl/ . Jedynie miejsce w ogródku trzeba wygospodarować i gwarantuję Wam, że dzieciaki będą miały zajęcie na całe popołudnia. jesienią również oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 3 Sty 2022, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie 10 mcy bobas i z tego co proponują w kom to chyba tylko sesję zdjęciową bym poleciła.
Zabawkami taki maluch się nie bawi, tym bardziej farbkami itp (i jeszcze długo nie będzie).
Basen ? Fajny pomysł jeśli rodzice już chodzą, a jeśli nie to tylko rzucisz im poważne zobowiązanie (basen z niemowlakiem to nie jest zwykle wyjście na basen).
Zoo, wycieczki itp - tym gorzej. Dla takiego malucha nie ma różnicy czy jest na spacerze w pobliskim parku, czy w nowym afrykanarium.
Ponadto maluchy poniżej roku, mają bardzo „płynny” rytm dnia, różne drzemki, pory karmień. Wybrać się na kilka godzin gdzieś z takim malcem, to jest organizacja wycieczki.
Czyli „konsumpcja” prezenty byłaby dla nich obciążeniem.
Podobnie zajęcia sensoryczne itp. Mogą nie wpasować się w rytm malucha, czy organizacje czasu mamy.
Chyba tylko sesja zdjęciowa (plus zobowiązanie, że zajmiesz się organizacją ciuszków i wyjścia na taką sesję) byłaby „niekłopotliwym prezentem”.
Jeśli jednak chciałabyś zostawić jednak „rzecz” to dla malucha poniżej roku polecam rożnego typu klocki układane w wieżyczki. Po złożeniu, wchodzą jeden element w drugi, więc zajmują minimalna ilość miejsca. A faktycznie maluch może się przez chwilę tym zainteresować.
Mój niemowlak na święta będzie miał 11 mcy i też nie chcemy zabawek. Ale przymierzany się do zakupu kitchen helper.
To Ci polecam. Ale zakup tak „gabarytowej” rzeczy koniecznie trzeba skonsultować z rodzicami.

Wsród sklepów polecam kupony rabatowe do CooCoo W sklepie obecnioe maja bardzo dobre promocje na artykuły dla dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 185

PostWysłany: Sro 5 Sty 2022, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy kupowaliście swoich dzieciom śpiwory do wózka? Jeśli tak to proszę polećcie markę tych produktów? Zależy mi na ciepłym śpiworku na zimę do gondoli dla dziewczynki oczko Z góry dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group