Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Lekarze gabinet
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ojszo
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro 20 Sty 2021, 4:04    Temat postu: Lekarze gabinet Odpowiedz z cytatem

Hej, mam mały problem. Próbuję znaleźć dobre centrum medyczne, które zapewnia swoim pacjentom kompleksową opiekę medyczną. Zależy mi przede wszystkim na zespole lekarzy z wieloletnim doświadczeniem oraz gabinety wyposażone w sprzęt wysokiej jakości. Dajcie znać, jeśli coś polecacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaOk87
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 25 Mar 2021, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, może pomożecie - gdzie szukać dobry gabinet okulistyczny w Poznaniu? Kogo polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bruca
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2021
Posty: 6

PostWysłany: Czw 25 Mar 2021, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze jest to, że teraz na znanylekarz nie ma prawdziwych opinii już

---
https://datamasters.pl/linki-sponsorowane-warszawa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Wto 4 Maj 2021, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja babcia od lat skarżyła się na ból kolan, ale nie chciała pójść do lekarza. Uparła się i koniec. W końcu stwierdziłam, że muszę wziąć sprawy w swoje ręce i zaczęłam pytać znajomych o jakichś sprawdzonych specjalistów. Polecili mi CM Gamma na Żoliborzu, ponieważ podobno pracują tam prawdziwi specjaliści i ludzie z powołania. Dodatkowo, pracują na najnowocześniejszym sprzęcie, więc możecie liczyć na dokładną diagnozę. Dajcie znać, co sądzicie o tym miejscu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Wto 11 Maj 2021, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekarzy nie brakuje i pewnie znajdziesz w swojej okolicy niejedną przychodnię i gabinet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Wto 8 Cze 2021, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o gabinet lekarski to tak się składa, że moja znajoma zastanawia się nad otwarciem własnego. Ale zanim do tego dojdzie to poprosiła mnie o pomoc w szukaniu dobrze zaopatrzonej hurtowni ze sprzętem medycznym. Gdyż to mimo wszystko ważne jest. I tak jak szukałam jakiś informacji na ten temat to natrafiłam na tę hurtownię https://medwil.pl/ w której to znajdzie ona wszystko czego potrzebować będzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sob 12 Cze 2021, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o sprzęcie medycznym to warto sprawdzić tą ofertę tu https://www.inmed.pl/ To firma z długoletnim doświadczeniem, która zaopatruje w sprzęt medyczny placówki na całym świecie. Ich wyroby medyczne posiadają certyfikat CE. Zobaczcie sami te propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Wto 22 Cze 2021, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie mieć na uwadze fakt, że jeśli chodzi o kwestie związane z prowadzeniem własnej placówki, to zawsze powinniście wybierać jak najlepsze rozwiązania. Tutaj nie ma miejsca na jakiekolwiek kompromisy. Na pewno warto byloby już teraz sprawdzić na stronie https://doochrony.pl/kategoria/medyczne jakie rozwiązania medyczne mogłyby idealnie sprawdzić się Waszym przypadku. To ważny aspekt, dlatego też absolutnie nie lekceważcie takich kwestii. Chodzi w końcu o to, by zawsze móc zaoferować Waszym pacjentom najwyższą jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pią 30 Lip 2021, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekarz to lekarz, ale ja chciałabym zostać położną. Czuję, że to mogłoby być to, co będzie mnie interesowało. Dlatego powiedzcie, czy takie https://tvs.pl/informacje/jak-zostac-polozna/ wpisy wyczerpują temat, jeśli o to chodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Wto 3 Sie 2021, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra jak już jesteśmy w temacie gabinetów to ja zastanawiam się nad tym gdzie można znaleźć jakiś dobry i konkretny program do obsługi gabinetu lekarskiego Bo słyszałam, iż taki program bardzo pomocny jest dlatego też jak już mam zainwestować w takie innowacyjne rozwiązanie to wolę mieć pewność, że jest to bardzo dobry program.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group