Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lunna
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 80

PostWysłany: Pią 21 Paź 2022, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bardzo cenię sobie skuteczność działania kosmetyków z Eveline ( i ich niską cenę też ;p ). Lubię m.in ich odżywki do paznokci, zwłaszcza to serum utwardzające z serii Med+. Jest wydajne, skuteczne a przy tym bezpieczne nawet dla bardzo zniszczonej płytki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 422

PostWysłany: Pią 21 Paź 2022, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kosmetyków jakiej firmy korzystacie w Waszym przypadku?

Sprzątanie osiedli Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gunnar54
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Paź 2022
Posty: 4
Skąd: Nowy Targ

PostWysłany: Wto 25 Paź 2022, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was korzystał kiedyś z olejów kosmetycznych? Znalazłam je bez problemu na tej stronie https://ecoflores.eu/oleje-kosmetyczne. Sprawdzają się w pielęgnacji każdego rodzaju skóry i łatwo się wchłaniają. Dzięki właściwościom antyrodnikowym, niwelują oznaki starzenia się skóry. Łagodzą podrażnienia, działają ochronnie i naprawczo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 1 Lis 2022, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie przede wszystkim ważne jest to, aby takie produkty, jak krem do twarzy nawilżający naturalny był i dobrej jakości, sprawdzony. Bo lubię dbać o siebie i chce wiedzieć co stosuję. Dlatego wartościowe produkty teraz wydały mi się w sklepie needitnature.pl i planuję tam dokonać zakupu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 17 Lis 2022, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałam jakiś czas temu, że jeśli chodzi o kosmetyki, to stawiam zdecydowanie na jakość, nie na ilość. No i wtedy też odkryłam drogerię https://skarbyurody.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Pią 18 Lis 2022, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli macie dylemat skąd zamówić porządne kosmetyki dla swoich dzieci, to ja od siebie polecam wam przejrzeć ofertę na stronie tego sklepu https://www.bee.pl/11257-kosmetyki-dla-dziecka . Moim zdaniem asortyment mają bardzo różnorodne, więc bez problemu każdy byłby w stanie znaleźć coś ciekawego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 679

PostWysłany: Nie 20 Lis 2022, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc na etapie poszukiwań przede wszystkim wysokiej jakości i dostępności najlepszych marek to zdecydowanie polecam zerknąć bezpośrednio do jednej z moich ulubionych drogerii internetowej, czyli KosmetykiPlus u których będziecie mogli znaleźć szeroki wybór jeśli chodzi o kosmetyki do twarzy, pielęgnacji ciała, zdrowych włosów i nawilżenia. Korzystam z możliwości, tym bardziej że mają akurat bardzo fajne ceny względem wielu dużych stacjonarnych miejsc i dostępnością różnorodnych marek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bradtke.scot
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie 20 Lis 2022, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zna ktoś z Was ten sklep internetowy z kosmetykami https://alkmie.com/ ? Koleżanka mi o nim wspominała i chciałabym go przetestować. Szukam jakiegoś fajnego serum przeciwzmarszczkowego. Trzydziestka mi stuknęła, więc czas najwyższy coś ze sobą zrobić. Proszę o opinie co warto zamówić z tej strony uśmiech macie jakieś sprawdzone kosmetyki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Wto 22 Lis 2022, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy znacie sklep internetowy Darmar Sklep ? Jest on naprawdę świetnie wyposażony jeśli chodzi o najróżniejsze kosmetyki. Są to między innymi także różne kosmetyki do pielęgnacji: https://darmarsklep.pl/maseczki-do-twarzy/ava-beauty-home-care-maska-enzymatyczna-do-twarzy-100ml . Z pewnością także i Wy znajdziecie u nich produkty dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Sro 30 Lis 2022, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Lunna ja też bardzo lubię odżywki marki Eveline uśmiech tej linii Med+ jeszcze nie testowałam. Zwykle sięgam po wzmacniającą Diament, działa szybko i bardzo skutecznie uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group