Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gadżety erotyczne
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marzena21
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 25

PostWysłany: Czw 14 Sty 2021, 15:02    Temat postu: Gadżety erotyczne Odpowiedz z cytatem

Skoro interesuje Ciebie właśnie ten fakt to obligatoryjnie zobacz ten artykuł. W moim odczuciu odnajdziesz tutaj wszystkie najistotniejsze informacje. Najmocniej polecam - http://wibratory24.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Pon 8 Mar 2021, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem takie zabawki erotyczne czy stroje jak https://lovita.pl/collections/bodystocking to super sprawa. Dla każdego się znajdzie coś odpowiedniego i warto spróbować !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Pią 23 Kwi 2021, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mam kilka takich gadżetów po które chętnie z mężem sięgamy. Nawet ostatnio zastanawiamy się czy nie dokupić sobie czegoś nowego jeszcze. Oczywiście wszystko odpowiednio dezynfekujemy i żeby lepiej wchodziło to używamy żelu intymnego feminum, który w aptece kosztuje kilka złotych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Pią 30 Kwi 2021, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, bodystocking polecam. Odważna ale bardzo efektowna bielizna erotyczna, można znaleźć mnóstwo modeli na https://sexshop112.pl/86-bodystocking-i-siateczki i dobrać do siebie dokładnie. Wiemy przecież co chcemy w swojej sylwetce wyeksponować a co ukryć. Na pewno możemy liczyć na szybką realizację zamówienia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Nie 2 Maj 2021, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie bardzo się podobają ubrania erotyczne i jak mam tylko okazję, to sobie je zamawiam. Ostatnio w sklepie https://e-marilyn.pl/ kupiłam sobie świetny komplet bielizny, mam nadzieję, że dla męża się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 123

PostWysłany: Pon 7 Cze 2021, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie gadżety znajdziecie na stronie sex shop abc to internetowy sklep erotyczny. Macie tam różnego rodzaju gadżety i zabawki erotyczne oraz bieliznę i różne kosmetyki lub produkty drogerii. Sprawdźcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię, korzystam i nie sądzę, że miałoby to być coś zdrożnego, naprawdę.... Wybieram dobre jakościowo produkty, kupuję je w sklepie intymnym https://www.sklep-intymny.pl polecam Wam do nich zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anitka S
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sty 2019
Posty: 22

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadżety erotyczne, do tego seksowna bielizna to zawsze urozmaicenie, odmiana w sypialni. Dla mnie też podejście do seksu się zmieniło odkąd stosuję drovelis czyli tabletki antykoncepcyjne. Skuteczne zabezpieczenie pozwala na dużo większą spontaniczność oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta i Paweł
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 2
Skąd: Skawina

PostWysłany: Sob 18 Gru 2021, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, u nas zawiało w sypialni chłodem rutyna po 10 latach, zrobiłam mężowi niespodziankę zakupiłam w sklepie internetowym komplet seksownej bielizny. Teraz się czasami zastanawiam czy to był dobry pomysł oczko mój mąż Paweł czai się gdy tylko dzieci niema w domu błaga abym się przebrała. Zabawa jak przed ślubem. Polecamy

Dla zaciekawionych polecę stronę sklepu w którym zrobiłam zakup mają szybką realizacje i dyskretne opakowania
ABC fantazji to link do kompletów bielizny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2022, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto jak najbardziej zwrócić uwagę na Lovita zarówno podczas poszukiwań bielizny nocnej, na co dzień, jak i w wersji wyszczuplającej. Zajrzyj sobie do nich w wolnej chwili i daj znać, czy zakupy się udały bo temat zapowiada się ciekawie, a ja ładną bieliznę uwielbiam. Może również Was pozytywnie zaskoczą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group