Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

no tak :-/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hellenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 19

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 8:08    Temat postu: I coś jeszcze...tym razem dla gości weselnych :) Odpowiedz z cytatem

Regulamin wesela

1. Wesele rozpoczyna się na początku a kończy, gdy młoda para zaśnie.
2. Kto pojawi się na weselu w złym nastroju będzie rozweselany. Jednak jeśli wszelkie próby zawiodą, gość zostanie usunięty z sali.
3. Zabrania się dłubania palcem w nosie sąsiada, dłubania widelcem w uchu, picia przez słomkę napoju sąsiada oraz wycierania tłustych palców w ubranie sąsiada.
4. Podróże poszukiwawcze pod stołem są surowo wzbronione.
5. Osoby mające uwagi dotyczące wesela zobowiązane będą do zorganizowania lepszego w przeciągu pół roku.
6. Nie toleruje się pustych kieliszków. Dlatego będą one od razu napełniane w celu uniknięcia zaglądania do nich zbyt głęboko.
7. Zabrania się rzucania kwiatów w kierunku młodej pary jeśli znajdują się one nadal w wazonie.
8. Osoby, które zgubią wątek nie muszą go szukać. Rano sala będzie gruntownie zamiatana i będzie go można odebrać.
9. Nie należy więcej pić, gdy nie jest się już w stanie wypowiedzieć zdania: „stół z powyłamywanymi nogami”.
10. Osoby niezadowolone ze swoich miejsc przy stole będą miały następnego dnia całą salę do dyspozycji.
11. Radzi się wszystkim panom przynajmniej raz zatańczyć z własną małżonką. Kosztuje to tylko parę minut a unika się w ten sposób kłopotów.
12. Jeśli alkohol wyleje się na odzież prosimy nie panikować! Zostanie przyniesiona następna butelka.
13. Dla osób, które nie znajdują żadnego powodu do śmiechu wisi lustro w korytarzu.
14. Zabrania się kobietom przewracania oczami oraz używania innych znaków w celu zmuszenia mężczyzn do pójścia do domu.
15. Zabrania się zabierania czegokolwiek z wesela oprócz dobrych wspomnień.
16. Osoby idące do domu proszone są o zabranie swoich partnerów. Nie dopuszcza się przy tym jakichkolwiek zamian.
17. Jeśli któryś z gości stwierdzi, że znajduje się sam na sali oznacza to, że zabawa dobiegła końca.
Każdy z uczestników jest zobowiązany do przestrzegania powyższych zasad niezależnie od rasy, koloru skóry, płci, wyznania czy przekonań politycznych pod groźbą zmywania naczyń po weselu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje Hellenka dziekli Tobie właśnie stwierdziłam,ze ten regulamin zostanie odczytany na moim weselu Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hellenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 19

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 9:53    Temat postu: Regulamin... Odpowiedz z cytatem

No ja właśnie też o tym myśle..Musze jeszcze dać mojemu do przeczytania,ale zapewne pomysł mu się spodoba..A kiedy chciałabyś żeby to odczytali?Na początku, np. po pierwszym tańcu, czy dopiero na oczepinach? W sumie regulamin powinien być odczytany na początku,ale gości zupełnie na trzeźwo też żarty troszkę inaczej trawią...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, ze na początku. Moja rdzina i rodzina mojej lepszej połowy mają bardzo wielkie poczucie humoru i na trzezwopotrafią sie swietnie bawic.

A teraz biore sie za tlumaczenie przykazan dla meża (moj Ukochany niezbyt dobzre czyta po polsku.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hellenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 19

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to moja rodzinka też ma poczucie humoru a i z drugiej strony z tego co widziałam raczej też z tym dobrze, więc może masz racje i można zaserwować na sam początek na roźlużnienie atmosfery uśmiech Powodzenia w tłumaczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje. A co do regulaminu - mysle,ze najlepiej na poczatek ustalic reguły gry Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale zaje.... znaczy fajne ha ha
to jest bardzo dobry pomysł na rozpoczęcie wesela. Wchodzimy, toast, pierwszy taniec a potem można coś takiego odczytać z Małżonkiem na spółkę i zaprosic gości do stołu Cool Cool Cool NIe wiem, czy naprawdę nie skorzystam.... mam nadzieję, że się nie obrazisz za plagiat język język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle, ze po to właśnie jest to forum. Ja mojemu mężusiowi właśnie wydrukowałam 10 przykazań. Teraz sie tylko zastanawiam kiedy mu to dac. Przed ślubem, po ślubie a może podczas obiadu weselnego w restauracji??

Jak myślicie??
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hellenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 19

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystajcie, korzystajcie!!Jeśli też macie coś fajnego to podrzućcie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

San napisał:
Myśle, ze po to właśnie jest to forum. Ja mojemu mężusiowi właśnie wydrukowałam 10 przykazań. Teraz sie tylko zastanawiam kiedy mu to dac. Przed ślubem, po ślubie a może podczas obiadu weselnego w restauracji??

Jak myślicie??



może przed weselem, skoro słabo czyta po polsku.... możesz zrobić mu zapis fonetyczny język

tylko niech nie przeczyta 'pozdrawiam was ciule' (jak kilka razy zrobił to obecny papież lol )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group