Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

no tak :-/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Sro 4 Lut 2009, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale może spodoba wam się to uśmiech

Dekalog dobrego męża

1. Czasami mógłbyś okazać wdzięczność, że chciałam wyjść za Ciebie i tyle czasu wytrzymałam z Tobą. nie obrażę się za jakiś badyl lub czekoladki, obiecuję.

2. Wiem, że nie znasz się na modzie, ale raz na jakiś czas mógłbyś pochwalić moją nową bluzkę. Przecież sam za nią zapłaciłeś.

3. Piątek, sobota, niedziela; pranie, sprzątanie, gotowanie. Jak dobrze, że w TV są mecze i skoki, a potem wypad z kolegami. Nie zapomnij jednak przed wyjściem odkurzyć i zabrać ze sobą śmieci do zsypu. Tylko tyle od Ciebie wymagam.

4. Lubię piwo prawie tak dobrze jak ty, może czasem mógłbyś je wypić ze mną zamiast wychodzić z domu z kumplami.

5. Jeśli nie chcesz, abym Cię zadręczała pytaniami, uprzedzaj mnie wcześniej, że dziś spóźnisz się na obiad. Przecież właśnie po to kupiłeś mi komórkę.

6. Uwielbiam dla Ciebie gotować, ale gdy muszę zostać dłużej w pracy, możesz sobie sam coś zrobić. Przecież świetnie sobie radziłeś w kuchni w czasach kawalerskich. Lub zamów sobie pizzę. Nie musisz cały wieczór przymierać głodem.

7. Wiem, że wszystkie jesteśmy urocze i nie mam żalu, gdy czasami wodzisz oczami za jakąś efektowną babką, ale nie musisz każdej z nich proponować odwiezienia do domu swoim samochodem.

8. Jestem przygotowana do rozmowy na temat polityki, filozofii, literatury i sztuki, a nawet ekonomii, piłki nożnej, trunków czy samochodów. Umiem czytać i, gdy ty oglądasz mecz lub siedzisz w Internecie, przeglądam te wszystkie mądre gazety, które znosisz do domu.

9. Owszem mówiłam, że wzruszają mnie łzy w oczach faceta, ale więcej jak dwa razy ten sam numer Ci ze mną nie przejdzie.

10. Hamburger z frytkami i piwo to nie jest jedyna forma rozrywki, jaką znam. Byłoby mi bardzo przyjemnie gdybyś czasem towarzyszył mi w teatrze, w kinie lub w muzeum.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Sro 4 Lut 2009, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla panów to uśmiech

Dekalog dobrej żony

1. Ciesz się, że w ogóle ktoś Cię zechciał.

2. Nie myśl że jak już Cię zechciał, to możesz przytyć 20 kg. i łazić po domu jak łazęga.

3. Daj mężowi trochę luzu. I tak jest w szoku, że ożenił się właśnie z Tobą. Trochę to potrwa. Jeszcze jakiś czas będzie się upewniał, czy dobrze wybrał.

4. Pamiętaj: piwem mąż się nie zatruje.

5. Nie wypytuj go stale gdzie był i co robił. Próbuj sama dedukować. Nawet nie masz pojęcia jak takie pytania irytują.

6. Uważaj żeby zupa nie była za słona zbyt często.

7. Jak zobaczysz szminkę na ustach lubego, nie wydzieraj się niepotrzebnie. Być może ratował komuś życie metodą usta - usta?

8. Wyrzuć wszystkie kolorowe czasopisma. Tyle w nich mądrości ile w głowie przeciętnej kobiety - niewiele.

9. Nie łap męża na ciążę, bo możesz się przeliczyć.

10. Wyskocz czasem do dobrego klubu nocnego, popatrz na lepsze od siebie. Uczyć trzeba się przez całe życie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Sro 4 Lut 2009, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My to będziemy mieli na oczepinach w balonach moje balony z dekalogiem dobrej żony będe miała w białych balonach a mój dekalog dobrego męża bedzie miał w bordowych balonach uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 1:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej, zaklina, ale to straszne lol lol mogę plagiat Question Question mój K. się na pewno ucieszy i doceni dowcip lol lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agutkaZG
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 72
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha,dobre te dekalogi! Very Happy lol lol lol Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sony85 napisał:
Dziewczyny ale my za to mamy to
http://wonder.pl/~linio/wyjscie.pdf
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



A ja się zastanawiam kto wymyśla takie bzdury, potem się dziwić, że żonaci faceci szybciej umierają Shocked
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 0:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wazne kto.Grunt ze pochichac sie mozna lol Tylko musze przetlumaczyc na ang i pewnie cos z tego utworze lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak serio to żonaci statystycznie żyją dłużej aż o 10lat, za to odwrotnie z kobietami wolne mają więcej latek...ciekawe czemu lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Pon 3 Sie 2009, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matko jakie to fajne,ale nie dam przeczytac Ukochanemu, bo moze wykorzystac przeciwko mnie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hellenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 19

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 8:07    Temat postu: DEKALOG dla męża :) Odpowiedz z cytatem

Znalazłam jeszcze w innej wersji uśmiech :

1.Żona jest mężowi aniołem stróżem, który broni go od wszystkiego złego.
2.Mąż nie śmie przedkładać nikogo innego nad żonę i ma ją słuchać we wszystkim.
3.Przed ślubem powinien wszystkie swoje grzechy żonie wyznać.
4.Jeżeli żona chce się bawić, mąż nie powinien jej tego bronić, ale dać jej dużo pieniędzy, żeby się dobrze bawiła.
5.Mąż nie powinien robić żonie uwag, jeżeli mu obiad nie smakuje, choćby to było naprawdę niedobre, powinien chwalić, bo lepiej żołądek zepsuć niż żonę obrazić.
6.Nie wolno żonie zabraniać strojów, aby nie tylko tobie się podobała, ale i ludziom.
7.Mąż powinien żonie przyjąć pokojówkę i kucharkę.
8.Mąż nie powinien wymagać, aby żona sama dzieci chwała, ale przyjąć niankę, bo oddając wszystek czas dzieciom, nie mogłaby męża pilnować.
9.Gdyby mąż znalazł jakiś bilecik pisany do żony albo czyja fotografię, nie powinien robić żonie wymówek, ale cieszyć się, że innym podoba się jego żona.
10.Mąż nie powinien żonie robić żadnych wyrzutów, lecz być jej wdzięcznym, że dzięki niej nie został starym kawalerem, ale najszczęśliwszym i godnym zazdrości małżonkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group