Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Okulista prywatnie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beer.zora
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 9 Lut 2023, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przebieg wizyty kontrolnej zależny jest od indywidualnych potrzeb pacjenta, zazwyczaj jednak sprawdza się takie elementy jak widzenie z bliska i daleka, prawidłową konwergencję, widzenie peryferyjne, właściwie rozwinięte widzenie obuoczne i właściwe ruchy oczne. Zastanawiam się nad wizytą u okulisty w Poznaniu - https://www.visus.pl/okulista-poznan/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
IseVire
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lut 2023
Posty: 6

PostWysłany: Nie 12 Lut 2023, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mogę na nic teraz wpaść. Nie pomogę Ci.
_________________
Życie nie jest sprawiedliwe i być może to dobra wiadomość dla większości z nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabi96
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2021
Posty: 47

PostWysłany: Czw 16 Lut 2023, 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrej poradni okulistycznej, która zajęłaby się moim astygmatyzmem, na przykład wykonaniem korekty. Czy moglibyście coś doradzić? Znalazłam już jedną w tej lecznicy https://www.citomed.pl/, jednak chętnie poznam również Wasze propozycje. Jeżeli znacie jakiś dobrych specjalistów, to koniecznie dajcie znać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sro 15 Mar 2023, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie może jakieś sprawdzone sposoby na jęczmień?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Sro 15 Mar 2023, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie polecam "babcinych" sposobów, bo można roznieść zakażenie. U mnie bardzo dobrze sprawdza się żel Jęczmień off, bardzo szybko przynosi ulgę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1062

PostWysłany: Sob 22 Lip 2023, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ukrywam, że od jakiegoś czasu mam problem ze wzrokiem i zastanawiam się, jakie zaćma objawy daje. Koleżanka doradziła mi, żebym przejrzała sobie informację zawarte na stronie portalu optegra.com ponieważ można tam znaleźć bardzo ciekawy Wpis który porusza tę tematykę. Jeżeli macie w tym temacie jakieś większe doświadczenie, to chętnie poznam waszą opinię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 21 Wrz 2023, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na jęczmień żel jęczmień off najlepszy też stosowałam, fajne jest to że można od trzeciego roku życia stosować a dzieci najczęściej łapią jęczmień bo wiadomo jak to z higieną u maluszków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oda.hamill
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Czw 21 Wrz 2023, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jaki czas badacie swój wzrok? Dopiero wtedy kiedy czujecie, że coś jest nie tak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Pią 22 Wrz 2023, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adunia44 napisał:
na jęczmień żel jęczmień off najlepszy też stosowałam, fajne jest to że można od trzeciego roku życia stosować a dzieci najczęściej łapią jęczmień bo wiadomo jak to z higieną u maluszków


U mnie też sprawdza się ten żel, zawsze mam go w domowej apteczce i sprawdza się u nas wszystkich. Opakowanie starcza na długo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 568

PostWysłany: Sob 23 Gru 2023, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że miałem spore problemy ze wzrokiem przez wylew w oku. Na moje szczęście trafiłem na świetnych specjalistów, którzy mi pomogli. Teraz sporo czytam na ten temat i udało mi się znaleźć świetną stronę, pod tym linkiem: https://opiekaizdrowie.pl/choroby/oczu/wylew-w-oku/ . Moim zdaniem warto tam zajrzeć, jeśli tematyka wam odpowiada i was interesuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group