Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

aranąacja ogrodów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pią 2 Lip 2021, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie zraszacze to bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza jak mamy dość sporo trawnika do podlewania. Ale do tego także zużywamy dość sporą ilość wody. Dlatego też aby ograniczyć nasze wydatki można wywiercić studnię głębinową dzięki której mamy wodę i to dużo tańszą. Poza tym można dokupić do studni taką pompa do studni i mamy wodę także zdatną do picia którą można wykorzystać także w domu.

Ostatnio zmieniony przez Kamilka75 dnia Pią 15 Lip 2022, 7:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 5 Lip 2021, 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny ogród zimowy możesz zamówić w tym miejscu http://hatex.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 5 Lip 2021, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam też poważnie pomyśleć o instalacji markizy tarasowej. Taka markiza chroni nie tylko przed słońcem, ale też przed deszczem. Poczytajcie więcej na ten temat na blogu http://markizytarasowe.com.pl/ - tam znajdziecie wszystkie istotne informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pon 19 Lip 2021, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... uśmiech

Ostatnio zmieniony przez westeroswinterfell dnia Pią 11 Lut 2022, 15:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Pią 30 Lip 2021, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładny ogród to super sprawa! uśmiech ja teraz walczę z owadami a przede wszystkim ze ślimakami i kupiłam na https://www.sklepdaglezja.pl/manufacturer/target/srodki-ochrony-roslin-preparaty-na-slimaki Preparaty na ślimaki Target. Korzystacie też z takich czasami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zgoyette
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sie 2021
Posty: 1
Skąd: Przeciszów

PostWysłany: Czw 5 Sie 2021, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aranżacja ogrodów to moja pasja. Jestem zainteresowana tym tematem i dlatego polecam Ci zrobić altankę, szklarnię. Warto też zadbać o ładne dachy do szklarni. No a jeżeli już jesteśmy przy dachach, no to warto również dodać zadaszenie balkonu. Warto również kupić piękne kwiaty i doniczki. Pozdrawiam. Very Happy
_________________
zadaszenie balkonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pią 6 Sie 2021, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim urządzam ogród pod kątem dzieci, mam dwójkę i chciałam jakoś fajnie zagospodarować ogród dla młodych. Super się sprawdza tak trampolina berg, dzieci potrafią na nie spędzać wiele godzin. Dalej im się to nie znudziło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Nie 24 Paź 2021, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całą pewnością powinniście dobrze się zastanowić nad tym, co mogłoby być dla Was najkorzystniejszym wyborem. Wiem, że wiele osób stawia na takie porady jak https://tylkotorun.pl/jaki-fotel-ogrodowy-wybrac-wiszacy-na-stelazu-czy-podwieszany-pomagamy-w-wyborze/ i wcale mnie to nie dziwi. Jeśli chcecie stworzyć wyjątkowe aranżacje, to warto bliżej sprawdzić sobie ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Czw 2 Cze 2022, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak już nie raz tu napisano to jak najbardziej właśnie studnie głębinowe są bardzo fajnym rozwiązaniem i ja polecam każdemu ich posiadanie. Nawet jakiś czas temu sama czytałam w https://naszarola.pl/pompa-glebinowa-sposob-na-dobre-nawodnienie/ o tym jak pompa głębinowa jest w stanie zapewnić nam właściwe nawodnienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 3 Cze 2022, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz mebli do ogrodu, to polecam zajrzeć na tę stronę https://www.sfmeble.pl/c/sofy-i-lawki-ogrodowe-ogrod . Mnie wpadła w oko jedna kanapa ogrodowa, ale muszę jeszcze porozmawiać z żoną o zakupie. Wypoczynek z zeszłego roku nadaje się jedynie do wyrzucenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group