Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przerażające sny ...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Sro 28 Maj 2014, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czerwony kotek napisał:
Mi się dziś śniło że DJ nie zrealizował naszych zabaw i że ślub i wesele uleciało mi z pamięci Shocked


Mój D. miał też taki sen, że wesele się odbyło, goście nie mogli się nachwalić, a on się wkurzał, bo nic kompletnie nie pamiętał. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olajju
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 1

PostWysłany: Czw 29 Maj 2014, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rok czy więcej przed ślubem śniłam, że spóźniam się na swe wesele, nie zdążam zroibić makijaż. później: stoimy z orszakiem weselnym przed salą, a w sali toją wianki pogrzebowe, we śnie rozumiem, że to zostało zostawione po obrzedzie pogrzebowym, które odbywało się w tej sali, więc krzyczę wszystkim, aby zabrali je, bo przecież wesele.

inny sen miałam tydzień do wesela, śniłam go z piątku na sobotę, otóż w sobotę musiało się odbyć wesele naszych przyjaciół, i ja z moim narzeczonym byliśmy zaproszeni jako asystenci, śniłam, że przyjechał do mnie narzeczony, musieliśmy już iść na wesele, a on miał przywieść mi pantofle, pantofel okazał się ze złamanym obcasikiem, we śnie wpadłam w panike, mówię mu, no i jak ja teraz pójdę na wesele ze złamanym pantofelem?

No a z rana w sobotę umarł mój dziadek. Wszystko się sprawdziło, pogrzeb dziadka tydzień do naszego wesela, i nieposzlismy na wesele naszych przyjaciół. Dziękowałam Bogu, że dziadek nam nie umarł w dniu naszeo ślubu (chociaż początkowa data musiała być właśnie w tym dniu kiedy zmarł dziadek), lecz z właściwych przyczyn przenieśliśmy na tydzień później
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pią 30 Maj 2014, 7:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sen z ostatniej nocy:
Stoimy w drzwiach nieswojego kościoła (w Konkatedrze) mój K. gotowy, a ja ubrana w nieskończoną suknie ze szpilkami wystającymi zewsząd, przełożoną biało-czerwoną grubą szarfą jak do sztandaru a zamiast bukietu mam torebeczkę. Dekoracji kościoła też nie było. Świadkowa pojechała po bukiety i też nie dotarła. Czekaliśmy na dekorację. Ksiądz zagadywał gości w ławkach jeszcze przed mszą. Wkońcu msza się zaczęła a my poszliśmy tak co ołtarza.

MASAKRA! Nie wyspałam się.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sro 4 Cze 2014, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im bliżej tym częściej mam sny ślubne. Dziś śniło mi się, że byliśmy już w dobrym kościele i że organista 5 minut przed mszą pytał co chcemy żeby zagrał. Później wszyscy czekali przed kościołem. A świadek miał spodnie na gumkę i w nogawek wystawał mu tiul. Nie wiem do czego to miało być.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 4 Lip 2014, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś mi się śniło, że się budzę, jestem z narzeczonym, patrzę na rękę a tam obrączka i bransoletka ślubna = znajdujemy się w poranku po ślubie. Problem polega na tym, że nie pamiętam NIC. Ani przysięgi, ani mszy, ani wesela, nawet nie wiem, o której wesele się skończyło. Jedyne co wiem, to że wczoraj był nasz ślub :O Sen trwał mimo dwóch pobudek, podczas których mimowolnie sprawdzałam palcem czy mam obrączkę Very Happy Nie znajdowałam jej, więc z jednej strony zawiedziona, a z drugiej uspokojona szłam dalej spać Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Pią 4 Lip 2014, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
Dziś mi się śniło, że się budzę, jestem z narzeczonym, patrzę na rękę a tam obrączka i bransoletka ślubna = znajdujemy się w poranku po ślubie. Problem polega na tym, że nie pamiętam NIC. Ani przysięgi, ani mszy, ani wesela, nawet nie wiem, o której wesele się skończyło. Jedyne co wiem, to że wczoraj był nasz ślub :O Sen trwał mimo dwóch pobudek, podczas których mimowolnie sprawdzałam palcem czy mam obrączkę Very Happy Nie znajdowałam jej, więc z jednej strony zawiedziona, a z drugiej uspokojona szłam dalej spać Very Happy


O to miałaś identyczny sen do mojego D., też było po ślubie i też nic nie pamiętał uśmiech

Ja dzisiaj śnilam, że szliśmy oboje przez moje miasto z wieeelkim psem, mieliśmy obrączki na palcach i nimi się wszystkim chwaliliśmy, a później zbieraliśmy z ziemi znalezione pieniądze Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
litan
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 28 Kwi 2019, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeszcze nic. Ja miałam sen, że mój mąż umrze przed przed ceremonią. Od razu jak sie obudziłam to zadzwoniłam, czy wszystko Ok
_________________
pogrzebpoznan.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 31 Lip 2019, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie różne dziwne sny to może lepiej sprawdzać ich znaczenie w senniku? Zajrzyjcie sobie na przykład do sennika http://ozywic-zycie.pl/. Tam znajdziecie wiele ciekawych informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wercia5
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 55

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 11:10    Temat postu: nagrobki Odpowiedz z cytatem

Mi się śniło, że w trakcie podróży poślubnej mój mąż został przejechany przez auto i potem musiałam szukać nagrobki mazowieckie
Shocked to był horror, na pogrzebie nagle zmartwychwstał i zamienił się w zombie. Zdecydowanie kończę z horrorami przed snem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agate
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 126

PostWysłany: Wto 7 Cze 2022, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozważyć to w kwestii sny a podświadomość - czego się obawiasz, co sen "próbuje" Ci uzmysłowić.. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50
Strona 50 z 50

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group