Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przerażające sny ...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 48, 49, 50  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 7 Wrz 2013, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się dzisiaj śniło, że brałam ślub (oczywiście znowu zamiast P. występował inny facet) i znowu za Chiny Ludowe tego ślubu nie chciałam. Jakimś cudem dałam się jednak zaciągnąć do kościoła, pan młody miał na sobie jeansy i jakąś koszulę a ja oczywiście w pełnym rynsztunku. Poza nami ślub miały mieć jeszcze trzy inne pary. Kazanie było straszne, ja kombinowałam jak uciec i w końcu przy składaniu przysięgi, kiedy okazało się, że młody zgubił obrączki i zamiast nich przyniósł jakieś inne nie wytrzymałam i zwiałam sprzed ołtarza.
A pod kościołem czekała na mnie mama mojego P. i tłumaczyła mi, że mam wracać i brać ten ślub i się nie przejmować, że młody jest jaki jest. Bo to nie to jest w życiu ważne. Ważny jest sam fakt ślubu.
Oszaleję przez te sny krzyk
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalkap
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 96

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jeszcze mam tyle czasu do ślubu a już od jakiegoś czasu mam takie głupie sny:/ zawsze coś w nich jest nie tak (oczywiście związane ze ślubem i weselem). Takie niby głupoty ale było już ich trochę i tak męcząjęzyk Wszyscy się ze mnie śmieją, że tyle czasu do ślubu a ja już aż tak się stresuje że mi się głupoty śnią:/ Ale na szczęście widzę, że nie jestem w tej kwestii inna i Wam te się śnią różne rzeczy:)
_________________




Aniołek smutny październik 2014... Kocham i nie zapomnę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 26 Paź 2013, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj sny dotyczące ślubu dopadły nas oboje Very Happy

Mi śniło się, że braliśmy ślub w zupełnie innym kościele, ja byłam w zupełnie innej sukni i wszystko bylo jakieś takie "na szybko". P. nie wziął obrączek, potem pomylił słowa przysięgi, teść w ogóle siedział gdzieś z tyłu obrażony nie wiem na co a moja siostra się nie pojawiła bo nie umiała znaleźć kościoła. Brrr...

A mojemu P. śniło się, że świeżo po ślubie spotkaliśmy się ze znajomymi w kawiarni, chwalimy się obrączkami gdy nagle ni z tego ni z owego pojawia się jego była, patrzy się to na P. to na mnie i gdy zauważa obrączki to zaczęła go wyzywać, rozryczała się i generalnie zaczęła robić sceny. I w sumie P. się zastanawiał skąd mu się to wzięło, bo swojej byłej 4 lata nie widział na oczy Shocked
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 29 Paź 2013, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hihi wczoraj dzwoniła moja mamusia i mi opowiada, że śniła jej się moja suknia i wszystko by było ok ale śniło jej się, że ona w niej jest i wygląda tak paskudnie, że aż się wystraszyła uśmiech dobrze, że czasem zadzwoni i poprawi humor uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nascar
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 3
Skąd: Kietlice

PostWysłany: Pon 4 Lis 2013, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także miewałem takie sny przed Swoim ślubem, jednak wszytsko skończyło się pomyślnie a nawet nepiej niż się spodziewaliśmy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Wto 6 Maj 2014, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O matko ostatnio śni mi się ślub minuta po minucie... Shocked I to na dodatek nic nie jest jak miało być... My wchodzimy do kościoła a tam panie biegają jeszcze i ustawiają dekoracje, goście zabłądzili po drodze, organistka się rozchorowała i straciła głos... Shocked Potem jakieś dziwne rzeczy na weselu - tort przed kościołem Shocked Haha jak się obudziłam to stwierdziłam, że jestem nienormalna bo skąd mi się takie sny biorą to pojęcia nie mam Twisted Evil A siostra opowiadała, że śniło jej się, że wiąże mi suknie i układa halki... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 26 Maj 2014, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu śniło mi się, że nosiłam w końcu obrączkę, jednak wyglądała zupełnie inaczej niż moja prawdziwa, w stylu przerost formy nad treścią, zupełnie mi się nie podobała i zastanawiałam się, jakim cudem mogłam taką wybrać , ale byłam tak przeszczęśliwa, że w końcu mogę ją mieć na sobie... uśmiech Od tej pory jeszcze bardziej nie mogę się doczekać ślubu i założenia obrączek oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 27 Maj 2014, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się dziś śniło, że Pan Młody zwiał sprzed ołtarza. uśmiech ma-sa-kra język
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sro 28 Maj 2014, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się dziś śniło że DJ nie zrealizował naszych zabaw i że ślub i wesele uleciało mi z pamięci Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PannaMłodaZpiekłaRodem
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 21

PostWysłany: Sro 28 Maj 2014, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matko znowu jakiś straszny sen, że nic nie jest gotowe. Dziś śniło mi się, że mam mieć pierwsze cywilny, a później kościelny. Zastanawiałam się jakim sposobem ja o tym nie wiedziałam bo przecież ślub miałbyś konkordatowy. Stoją w USC byłam przerażona, że teraz to już na pewno nie zdążę do fryzjera i kosmetyczki lol Ale mojego narzeczonego też nie omijają takie "przyjemności" - ostatnio śniło mu się, że nie zdążyliśmy zaprosić gości na wesele i nikogo nie było uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 48, 49, 50  Następny
Strona 49 z 50

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group