Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przerażające sny ...
Idź do strony 1, 2, 3 ... 48, 49, 50  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edus1
guru
guru


Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 16777215
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Czw 29 Maj 2008, 7:06    Temat postu: Przerażające sny ... Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny musze się wam się wyżalić ale już kolejny raz budzę sie przerażona. Shocked
Śniło mi sie dziś że stałam przed ołtarzem z moim lubym , goście gotowi do ceremonii a ksiądz nie przyszedł Sad, miałam tez sen , że już jestem ubrana w sukienkę i przypomina mi się dopiero wtedy, ze nie ubrałam bielizny ( choć z tego pewnie luby byłby zadowolony Smile) , pomijając sny o tym , że zapomniałam zaprosić na wesele chrzestnych Sad
Oby to nic nie wróżyło , a jak już to same pozytywne rzeczy.
uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 29 Maj 2008, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To oznacza tylko, że sie bardzo denerwujesz, nic więcej oczko Na pewno źle nie wróży, to tylko sny.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 29 Maj 2008, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez tak uwazam tymbardziej ze ponoc sny tlumaczy sie na odwrot - oznacza to ze wszystko jest OK i bedzie super uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 30 Maj 2008, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spokojnie. mi też wiele razy śni się, że na ślubie coś idzie nie tak.. ale to tylko dlatego, że często myślimy o ślubie i chcemy, żeby wszystko było oki:) a na pewno będzie wszystko dobrze:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 30 Maj 2008, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Moich snach było tak:

Ksiądz był wszystko ok tylko ze nasze krzesła stały daleko od ołtarza (przy drzwiach) ale to było 6 miesiecy przed slubem... i wogóle nei miałąm na sobie sukni białej tylko inną zupełnie kreację... a ksiądz który mial nam udzielić sakramentu to był ten który nas zapisywał do kalendarza ślubów... czy jakos tak.

Pare miesięcy później Byliśmy juz trochę bliżej ołtarza ja w sukni chyba bo juz nie pamiętam tylko sen urwał się przy przysiędze... (budzik zadzwonił Evil or Very Mad )
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Pią 30 Maj 2008, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To widze ze nie jestem sama, tez mi sie snia rozne glupoty o slubie! Zawsze wtedy, gdy intensywnie mysle o slubie, o tym co trzeba jeszcze pozalatwiać!Kurcze zazdroszcze nie ktorym, ze maja juz wszystko dopiete na ostatni guzik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 30 Maj 2008, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się kiedyś śniło, że moja suknia nie była gotowa i babeczka kazała mi w sobotę na godzinę przed kościołem przyjechać i okazało się, że to w ogóle nie jest taka suknia jaką chciałam... alez sie upociłam z nerwów w czasie tego snu;)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Sro 2 Lip 2008, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yvonne napisał:
mi się kiedyś śniło, że moja suknia nie była gotowa i babeczka kazała mi w sobotę na godzinę przed kościołem przyjechać i okazało się, że to w ogóle nie jest taka suknia jaką chciałam... alez sie upociłam z nerwów w czasie tego snu;)


Mi też głupoty z suknią w roli głównej się śnią... Bez sensu! Nie wspominając o innych... Typu: welon zapali mi się od świec, korony które trzymają starsi spadną nam na głowy (jesteśmy prawosławni, stąd te korony oczko ), starszy idąc za mną nadepnie mi na suknię... i tak dalej... brrr Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 4 Lip 2008, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech... uśmiech no tak... a mnie się już przestały śnić śluby a teraz mnie dręczą sny o szkole że zawalilam i że coś tam...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martam1
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 42

PostWysłany: Pon 1 Wrz 2008, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałam sen że mój K. Przyszedł do kościoła w krótkich spodenkach i sandałach...Okropne Shocked Mam nadzieje że tak nie zrobi:)Wiem że nienawidzi jak jest ściśnięty w garniturze i zawsze mu gorąco:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 48, 49, 50  Następny
Strona 1 z 50

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group