Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budowa ogrodzeń
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elgies
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sob 19 Gru 2020, 11:51    Temat postu: Budowa ogrodzeń Odpowiedz z cytatem

Witam. Rozglądam się za firmą, która wykona u mnie ogrodzenie wraz z bramą i furtką. Zależy mi na dobrej jakości usług i odpowiedniej cenie. Kolega doradził mi by spróbować z https://formur.pl/budowa-ogrodzen co sądzicie? Jak dla mnie jest to dobry wybór

Ostatnio zmieniony przez elgies dnia Czw 21 Sty 2021, 16:30, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiana86
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Gorlice

PostWysłany: Pon 21 Gru 2020, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa ogrodzenia to długotrwała praca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pon 21 Gru 2020, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie zależy. Są nawet i takie gotowe panele, można znaleźć je w marketach, zamówić też podmurówkę i samemu złożyć ogrodzenie - wtedy nie powinno zająć to dużo czasu. Jednak jeżeli chodzi o inne ogrodzenia to rzeczywiście może być to czasochłonne. Ja tak znalazłam bardzo fajną firmę od ogrodzeń https://betto.pl/ogrodzenia/bramy-furtki-panelowe Mają tu też bramy, furtki i to przeróżne, dopasowane do różnego rodzaju posesji. Warto zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alinka212
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sob 20 Lut 2021, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez pracy to się nie da. Chociaż są takie ogrodzenia, które są szybkie i proste w montażu. Jak wybieraliśmy z mężem to on na to między innymi zwracał uwagę, a ja bardziej na wygląd. Dobrym pomysłem jest zamówienie ogrodzenia, bramy i furtki w jednym miejscu. Też tak zrobiliśmy i wszystkie te elementy mamy od Jońca. Samo ogrodzenie jest modułowe https://www.joniec.pl/oferta/ogrodzenia-modulowe,641.html , do tego przęsła, brama i furtka panelowa. Super, bo jest taka całość, jedno do drugiego pasuje idealnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carter.camilla
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Przeciszów

PostWysłany: Wto 23 Lut 2021, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa ogrodzeń przynosi naprawdę dobre zarobki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piechur87
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 25 Mar 2021, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie może, gdzie znajdę bramy przemysłowe hormann w Poznaniu? Ktoś ma kontakt do kogoś godnego uwagi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sparker
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2021, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o wykonaniu ogrodzenia z siatki zgrzewanej? Słyszałem, że tego typu siatki wykorzystuje się przede wszystkim w roli ochronnej, do ogradzania obiektów prywatnych, publicznych i komercyjnych. Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem u siebie, ponieważ zależy mi na tym, aby ogrodzenie było łatwe w montażu i stosunkowo tanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2021, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobają wam się ogrodzenia w klimacie kamienia? Są to solidne, bardzo ciężkie i robiące wrażenie ogrodzenia;) Tak ja znalazłam na stronie https://plotex.net.pl/ogrodzenia-lupane/ takie propozycje, ogrodzenia z pustaka łupanego i zastanawiam się nad takim rozwiązanie. Wiosna już chyba na dobre zawitała w moim ogrodzie więc to najwyższy czas na to żeby zająć się moim ogrodem, a budowa ogrodzenia to cel priorytetowy, stare wygląda już dosłownie tragicznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Nie 30 Maj 2021, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno szukaliśmy z mężem bramy, która przede wszystkim zapewni nam bezpieczeństwo, będzie trwała, wygodna w codziennym życiu i bezawaryjna. Na stronie firmy Woka https://okna-bramy.com/oferta-dla-domu/ogrodzenia/bramy-przesuwne/ znaleźliśmy bramę spełniającą nasze oczekiwania. Jeśli szukacie dobrej bramy i ogrodzenia to polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Linda
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Paź 2021
Posty: 10

PostWysłany: Wto 19 Paź 2021, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też niedawno kończyliśmy robić ogrodzenie i przyszedł czas na bramę. Mamy dużą bramę dwuskrzydłową i trzeba było dobrać do niej odpowiednie siłowniki i automatykę. Wybór padł na BFT - polecił nam gość, który robił bramę. Mówił, że często własnie montują ta automatykę bo dobra i porządna. Znamy go prywatnie więc wiem, że żadnego bubla by nam nie wcisnął.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group