Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kamper wycieczka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marzenka00
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 42

PostWysłany: Pią 18 Gru 2020, 12:52    Temat postu: Kamper wycieczka Odpowiedz z cytatem

Czy wypożyczenie kampera jest bezpieczne? Chcemy z narzeczonym pojechać na tygodniową wycieczkę, ale mam wątpliwości czy jest bezpieczne spanie w takim kamperze i przejazd nim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pefle
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro 30 Gru 2020, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki kamper to super rozwiązanie na wyiceczki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Sob 13 Mar 2021, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziecie parkować w miejscach do tego przeznaczonych albo ktoś znajomy użyczy Wam prywatnego terenu, jak najbardziej jest to bezpieczna forma nocowania podczas urlopu:) Ponadto fantastyczna przygoda, niezależność, luz, mobilność. Podobnie jak Ty mam zresztą w planie na tegoroczne wakacje podróż kamperem po Polsce. Z hotelami różnie bywa, tymczasem nie zamierzam spędzić wolnego czasu pod hasłem "lato w mieście". Ze stronki https://kampery-wynajem.pl/cennik/ dowiedziałam się już ile będzie mnie kosztował tygodniowy wyjazd i powiem Ci, że nie jest źle, bo firma oferuje bardzo fajnie wyposażone, przestronne, ekskluzywne wręcz pojazdy, nie określa też limitu kilometrów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2021, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to też i na pewno drogie, no ale według mnie takie wakacje są czymś bez porównania z każdym innym wyjazdem. Wiadomo, że nie każdy lubi tak podróżować, ale mnie eto przekonało. Na stronie https://azar4.de/ znalazłam tak i inną opcję - specjalne kampery na pickupy. Warto przemyśleć sobie taki zakup i jeździć na wakacje dosłownie wszędzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2021, 16:08    Temat postu: wakacje Odpowiedz z cytatem

niedawno spędziłam swój urlop w fantastycznym pensjonacie https://piesmorski.pl/wakacje-z-psem . Mogłam spędzić wakacje z psem i nie musiałam szukać kogoś u kogo mogłabym zostawić pieska na pare dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
egrimesa
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 14 Maj 2021, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze marzyła mi się taka wycieczka, może kiedyś uda mi się na taką wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Wto 18 Maj 2021, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście zainteresowani wynajmem kampera, to musicie sprawdzić sobie w wolnej chwili ten link https://eltorecampers.pl/wynajem-wypozyczalnia-kamperow-wroclaw/ gdzie znajdziecie kampery w bardzo dobrych cenach. Możecie wybierać różne pakiety, które umożliwiają dopasowanie wam odpowiedniego kampera. Polecam jak najbardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Sro 19 Maj 2021, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to marzę o górach i wydaje mi się, że niestety, ale kompleks górski taki jak https://kompleksbeskid.pl/index/hotel , wygrywa z opcją kempingów. Po prostu jest wygodniej i można sobie ogólnie sporo rzeczy obejrzeć i zobaczyć. Co prawda nie wiem, co Was interesuje, ale dla mnie taki wypad to jest coś. A dla Was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
streich.ryder
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 23 Cze 2021, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To super opcja na świetnie wakacje, warto wynająć takiego kampera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sro 30 Cze 2021, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślę o wynajęciu kampera w podróż. Zastanawiam się również nad ofertą firmy Wypożyczalnia boxów, która oferuje nie tylko boxy dachowe, ale również uchwyty na rowery. A może to ktoś z was miał już okazję skorzystać z ich oferty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group