Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Inteligentny dom
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola.cz01
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 76

PostWysłany: Wto 15 Gru 2020, 15:35    Temat postu: Inteligentny dom Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o inteligentny dom warszawa? Chcielibyście mieć dom bogaty w różne nowoczesne technologie, które ułatwiałyby Wam życie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 28 Gru 2020, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też rzucić okiem na takie rozwiązanie jak master klucz cena: https://www.systemkluczowy.pl/ . Coraz więcej osób decyduje się na nie bo jest wygodne i bezproblemowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 70

PostWysłany: Czw 31 Gru 2020, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inteligentny dom to super sprawa, ale moim zdaniem lepiej wcześniej zadbać o to żeby był jak najbardziej oszczędny - szczególnie w kwestii zapotrzebowania na prąd i ogrzewanie. Z tego powodu uważam, że naprawdę warto zainteresować się fotowoltaniką i podczas budowy wybrać odpowiedni materiał. Przykładowo Silikat UNISIL od PPMB Niemce ma dużo lepsze właściwości od innych, popularniejszych materiałów. Jak już zadbamy o prąd i termikę, to wtedy można sobie unowocześniać wyposażenie domu uśmiech
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Pią 1 Sty 2021, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ogrzewania, to naprawdę polecam się udać z zapytaniem do firmy jaką jest https://lpgdirect.pl/ posiadają bardzo duża wiedzę techniczną na temat gazu ziemnego LPG i chętnie się dzielą swoją wiedzą z zainteresowanymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Pią 1 Sty 2021, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dd projekt poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Warto nawiązać z nimi współpracę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pon 11 Sty 2021, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to będę się budować na własnych zasadach. Czyli jak mi się ten https://www.mgprojekt.com.pl/wspanialy-3 projekt podoba, ale jednak zmieniłabym wygląd kuchni, to to zrobię. Poproszę projektantów o darmową zgodę i na pewno mi się to sprawdzi oczko . Już nie mogę się doczekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viena
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon 11 Sty 2021, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne to mieć dobry projekt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miśkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2021
Posty: 63

PostWysłany: Pon 18 Sty 2021, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim domu z inteligentnych rozwiązań doceniam ogrzewanie przez system Defro https://www.defro.pl/ z kotłem na pellet. Pełna automatyka to ogromne ułatwienie obsługi. Mam na wiele paramentów podgląd, a samo rozpalania to dosłownie jedna opcja, a nie cała procedura, jak w starym domu. Do tego duża sprawność rozwiązania wpływa odczuwalnie na koszty eksploatacji domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 575
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 22 Lut 2021, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto postawić też na skuteczne ogrzewanie. Ja mogę polecić powietrzne pompy ciepła od Fonko. Jeśli np budujecie dopiero dom to będzie to najlepsze rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viola98
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 45

PostWysłany: Pon 22 Lut 2021, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam kamery wokół domu https://tanie-zakupy.pl/bezprzewodowa-kamera-ip-xiaomi-imilab-ec2,p,pl,56970.html. U nas na osiedlu sporo włamań i drobnych kradzieży jest. Jak mamy kamerki to nas omijają. Aż żałuję, że wcześniej chociaż atrap nie mieliśmy to by nam drogiej kosiarki nie ukradli smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group