Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podziękowanie dla rodziców
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 79, 80, 81  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Sro 14 Paź 2009, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja postanowiłam tak:

Rodzice Mężusia dostaną album z jego zdjęciami od dziecka aż do ślubu, w tym będą woiersze i podziekowania.

A moja mama?? tego nei wiem jeszce bo dawno temujuż jej zrobiłam taki album z fotkami moimi i brata aż do stanu sprzed 4 lat. Ale mam jeszce czas wiec coś wymyśle Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 14 Paź 2009, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

San napisał:
A ja postanowiłam tak:

Rodzice Mężusia dostaną album z jego zdjęciami od dziecka aż do ślubu, w tym będą woiersze i podziekowania.

A moja mama?? tego nei wiem jeszce bo dawno temujuż jej zrobiłam taki album z fotkami moimi i brata aż do stanu sprzed 4 lat. Ale mam jeszce czas wiec coś wymyśle Very Happy


San, a moze sie skusisz i dodasz do albumu dla tesciow tez swoje zdjecia - od dziecinstwa do chwili obecnej? Wszak bedziesz "ich corka" - moze bedzie im milej, jesli dostana i Twoje fotki? Dla mamy mozesz zrobic taki sam, zakonczyc Waszymi wspolnymi zdjeciami - Twoimi z wowczas jeszcze narzeczonym..

Ja zostawiam jeszcze kilka wolnych stron (no chyba ze sie rozpedze ze zdjeciami), zeby rodzice mogli dokleic sobie kilka slubnych fotek.. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Czw 15 Paź 2009, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii dziękuje wykrzyknik

Wczoraj oglądaliśmy te albumy i doszliśmy do wniosku, ze na weselu rodzice dostaną kwiaty i kosze ze słodyczami, a po ślubie każdy dostanie album. Teściowie małego mężusia i tyciu ślubnych a moja mama tylko ślubne.

Ale Twój pomysł tez mi się podoba więc przedyskutuję go z Ukochanym.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Czw 15 Paź 2009, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez sie zastanawiam nad podziękowaniem dla rodziców i sądzę ze będzie to tez album uśmiech no chyba ze cos innego wymyslę...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owocowamamba
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 208

PostWysłany: Czw 15 Paź 2009, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

San a co myslisz o Foto Ksiazce??wesoły Jest to książka ze zdjęciami, które nie są wklejane jak do albumu tylko po prostu już tak są zrobionę jak ksiązka. Tło jest zawsze dopasowane do zdjęcia, i z tego co wiem jest to bardzo efektowne:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Czw 15 Paź 2009, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owocowamamba no własnie o takim czymś myśle Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 15 Paź 2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ah, to ja nie zrozumialam początkowo Twojego zamysłu San uśmiech
Orientowalas sie juz, jaki bedzie koszt takiej fotoksiazki? Bo mnie zniechecil Pan fotograf, jak mi zaspiewal 30zł/strona + 10zł eznadziejna okladka...a w srodku - zbindowane Shocked
taka szyta, kosztowala 30zł/strona + 100zł zszycie z okładką.. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 15 Paź 2009, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym chciała dać rodzicom jakieś zdjęcie - kolaż.... tak, żeby byli tam Oni i my .... tylko nie mam skąd wziąśc zdjęć rodziców, bo się z premedytacją nie chcą fotografować. Dobry pomysł tym bardziej, że moi rodzice będą bardzo tęsknili jak się wyprowadzę (przerabiałam to z nimi już w kontekście trojga rodzeństwa) więc będą mogli sobie patrzeć na fotkę język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Pią 16 Paź 2009, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
ah, to ja nie zrozumialam początkowo Twojego zamysłu San uśmiech
Orientowalas sie juz, jaki bedzie koszt takiej fotoksiazki? Bo mnie zniechecil Pan fotograf, jak mi zaspiewal 30zł/strona + 10zł eznadziejna okladka...a w srodku - zbindowane Shocked
taka szyta, kosztowala 30zł/strona + 100zł zszycie z okładką.. Rolling Eyes


Bo ja też tak głupkowato to napisałam.

W Niemczech można w Rossmanie zamówić taka książkę. Samemu ją zrbić w necie i przesłać do firmy. Można dodawac grafiki i komentarze. 24 strony szytej ksiązki w ywardej okładce kosztują 25 EUR a w miętkiej chyba z 17 EUR.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Pią 16 Paź 2009, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie taka foto książka bylaby super ale trochę drogi koszt... chociaż jest jeszcze troche czasu to może coś tańszego się znajdzie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 79, 80, 81  Następny
Strona 2 z 81

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group