Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jakie torty a jakie ciastka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Sro 14 Kwi 2010, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie zamierzam oszczędzać na ciastach dlatego wole sama o to zadbac niż powierzyć to restauracji.Wiem,że wydam na to troche i więcej niż wziełabym sobie to w menu już,ale chce mieć pod dostatkiem,tymbardziej,że u mnie się tak przyjeło,że ciasto się rozdaje jeszcze Wink
A tak jak sama o to zadbam to przynajmniej sama o wszystkim decyduje wybiore to co chce tymbardziej,że ja chce mieć także nietypowe ciasta jakieś wyrzeźbione figurki,a restauracja już takich napewno by mi nie zapewniła,bo koszt wtedy jest dużo większy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia23
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 44

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie tort był o smaku ciasteczkowym:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anula1916
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Maj 2012
Posty: 5

PostWysłany: Wto 1 Maj 2012, 21:35    Temat postu: tort z babeczek z truskawkami Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma zrezygnowala z klasycznego tortu i na slubie mieli ulozone na stojaku truskawkowe babeczki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie zawaracm sobie glowy ile to ma kuchnia na głowie. A jezeli chodzi o smak to ja np. wybiore taki jogurtowy delikatny i z owocami np borówkami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 24 Lip 2014, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile rodzajów ciasta i tyle pierdółek (babeczki, rurki itd) brałyście/bierzecie na swoje wesele? Nam cukiernia powiedziała, że nie więcej jak 4-5 rodzajów ciast, na stronie naszej sali widzę, że ktoś na weselu miał 8 rodzajów ciast i jeszcze jeden talerz z jakimiś truflami i innymi...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 1237

PostWysłany: Czw 24 Lip 2014, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy dużo rodzajów, ale nie pamiętam dokładnie ile. Na pewno każda blacha była inna, a blach mieliśmy z 8...? Do tego mieliśmy trochę rurek z bitą śmietaną i jeszcze coś drobnego, ale zupełnie nie pamiętam co to było. Tak nam doradzili w cukierni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 24 Lip 2014, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas było 10 blach, z czego były 2 serniki a reszta to były pojedyncze egzemplarze. Zostało zbiorczo półtorej blachy + największy okrąg tortu.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdusia1988
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 65

PostWysłany: Wto 17 Maj 2016, 11:39    Temat postu: Pudełka na ciasto Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny w co pakowałyście ciasta dla gości? Znalazłam pomysł na własnoręczne pudełka (http://www.planowaniewesela.pl/jpg/_wszystkie/szablon_skladania_pudelka_na_ciasto.png), ale nie wiem czy to dobry pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 17 Maj 2016, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy ciasta i tort w cenie więc nie przywiązywałam do tego wagi tort był piętrowy jak to tort na weselu a ciasta szczerze to nawet nie wiem jakie były nie pamiętam uśmiech Ja bym z ilością ciast nie przesadzała ponieważ goście wolą sobie zostawić miejsce na coś bardziej treściwego
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 24 Maj 2017, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam ten pomysł z kolorowymi babeczkami i wydaje sie ciekawy. Z drugiej strony nie jest to moim zdaniem tak estetyczne jak tradycyjny tort i jest to raczej chwilowa moda oczko

Tort zamawiałam w cukerni pod Warszawą w Ząbkach:
http://torcikowo.pl/galeria/slubne/

jeśli ktoś byłby zainteresowany to tutaj jest ich strona, można sobie na niej przejrzeć zdjęcia tortów. Jestem osobiście bardzo zadowolona.Tort przepyszny, nie za słodki. I pięknie przybrany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group