Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fryzurki ślubne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 388, 389, 390, 391  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monimoni
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 121

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2016, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety ostatnio jestem mocno zawiedziona warszawskimi salonami...

A w tym robiłam ampułkę odżywczą, koleś widać że nie umiał rozczesywać włosów... trzymał je w ręku i na siłę przeciągnąć chciał grzebień jednym ruchem.... Ja mam cieńkie przesuszone włosy, więc dosłownie czułam jak te włosy mi się kruszą.

Wyjęłam mojego tangle tezzera i sobie sama rozczesałam.

Za przyjemność zapłaciłam 129 zł Shocked

Tak samo byłam w Fabryce Marzeń, z marzeniem o pięknym chłodnym blondzie.... Zapłąciłam 460 zł jakoś tak bo to z olaplex było. Po tygodniu farba się wypłykała i miałam piękny żółty blond... Zreklamowałam. Po tygodniu znów się wyprało, ale włosy były ciut ciemniejsze.

Trzymajcie za mnie kciuki bo 9 maja mam fryzjera w rodzinnym mieście na farbowanie i próbną fryzurę. Mam nadzieję, że mi trochę włosów na głowie do ślubu zostanie Rolling Eyes

Już się nie łudzę, że będę mieć chłodny blond... ale mam nadzieje że chociaż będzie bardziej beżowy niż jak złote jajo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 20 Kwi 2016, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes
Trzymam kciuki, żeby się udało uśmiech
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maria353
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Maj 2016
Posty: 5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 9 Maj 2016, 15:14    Temat postu: fryzury ślubne Odpowiedz z cytatem

bardzo śliczne uśmiech swobodny warkocz jest fajnym rozwiązaniem - wygląda bardzo ładnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monimoni
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 121

PostWysłany: Wto 10 Maj 2016, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam wczoraj u fryzjerek w moim rodzinnym mieście u jednej zrobiłam kolor a u drugiej fryzurę próbną uśmiech

Kolor boski idealnie się dopasował do moich doczepek clip on lol

Fryzura próbna też spoko uśmiech Miałam robione fale prostownicą uśmiech Skręt trzyma mi się do dziś Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 11 Maj 2016, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monimoni napisał:
Byłam wczoraj u fryzjerek w moim rodzinnym mieście u jednej zrobiłam kolor a u drugiej fryzurę próbną uśmiech

Kolor boski idealnie się dopasował do moich doczepek clip on lol

Fryzura próbna też spoko uśmiech Miałam robione fale prostownicą uśmiech Skręt trzyma mi się do dziś Surprised



Super!
A powiedz mi, jak radzisz sobie z przyczepami? Sama je "instalujesz" Very Happy czy masz od tego fryzjerki?
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aldona May
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro 11 Maj 2016, 16:14    Temat postu: salon Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny
polecam Wam wizytę w salonie Maciek Witkowski w Warszawie.
Ja jestem tym miejscem zachwycona, moja koleżanka też.
https://www.facebook.com/salonmaciekwitkowski/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monimoni
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 121

PostWysłany: Pon 16 Maj 2016, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sreg napisał:


Super!
A powiedz mi, jak radzisz sobie z przyczepami? Sama je "instalujesz" Very Happy czy masz od tego fryzjerki?


Fyzjerka mi je akurat przypinała uśmiech Aczkolwiek ja też samodzielnie sobie przyczepiam, tyle że wiadomo, że jak ktoś to zrobi to włosy się ładniej układają. W tym sensie, że są równo przyczepione i nie ma schodów na długości włosów język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annacia
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 6
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 28 Lip 2016, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, marzy mi się fryzura jak z ostatniego zdjęcia (przeplatane kwiaty): http://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/fryzury-lubne_a10537/1 Może macie pomysł, jaki powinien być krój sukienki, by pasował do takiego uczesania? Będe bardzo wdzięczna uśmiech Ślub dopiero za rok, ale fryzura to było pierwsze, co wybrałam - no oprócz narzeczonego oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 1 Sie 2016, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annacia napisał:
Dziewczyny, marzy mi się fryzura jak z ostatniego zdjęcia (przeplatane kwiaty): http://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/fryzury-lubne_a10537/1 Może macie pomysł, jaki powinien być krój sukienki, by pasował do takiego uczesania? Będe bardzo wdzięczna uśmiech Ślub dopiero za rok, ale fryzura to było pierwsze, co wybrałam - no oprócz narzeczonego oczko


Powiem ci że wygląda naprawdę pięknie i oryginalnie, ja widzę delikatną rustykalną stylizację z koronką, może nawet sukienką nieco krótszą, za kolana uśmiech coś dziewczęcego
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Czw 13 Paź 2016, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z salonami to różnie bywa. Trzeba trafić na dobry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 388, 389, 390, 391  Następny
Strona 389 z 391

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group