Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ubezpieczenie dla dziecka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domenica4
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Lip 2020
Posty: 27

PostWysłany: Sob 28 Lis 2020, 19:18    Temat postu: Ubezpieczenie dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Czy takie ubezpieczenie jest potrzebne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nlockman
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 29 Lis 2020, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to bardzo ważne, aby dziecko miało zapewnioną ochronę ubezpieczeniową, jeśli dojdzie do jakiegoś nieszczęśliwego zdarzenia. Jednym z przejawów odpowiedzialności jest zakup optymalnie skonfigurowanej polisy dla dziecka https://www.metlife.pl/zycie_zdrowie/bezpieczne_dziecko/, dzięki której będziemy znacznie spokojniejsi o środki finansowe w razie wypadku lub choroby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Nie 29 Lis 2020, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że tak! A już na pewno oszczędzanie dla dziecka jest ważne jeśli chcesz mu zapewnić wygodny start w dorosłe życie, bo będzie mógł zgromadzone pieniądze przeznaczyć na dowolny cel, na przykład na samochód czy wkład własny na mieszkanie albo na studia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fgoodwin
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią 4 Gru 2020, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie ubezpieczenie dziecka jest bardzo potrzebne, tak aby mieć zapewnione wsparcie finansowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sweimann
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 13 Sty 2021, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można skorzystać z porównywarek online, tak aby wybrać dobrze dopasowaną polisę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Czw 14 Sty 2021, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rodzice pracują i są ubezpieczeni, to raczej automatycznie obejmuje to także dzieci. Chyba że chcesz je DODATKOWO ubezpieczyć prywatnie, to inna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sob 26 Lut 2022, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech

Ostatnio zmieniony przez Michalina89 dnia Sro 13 Lip 2022, 18:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Nie 27 Lut 2022, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, ze takie ubezpieczenie jest niezwykle przydatne szczególnie podczas rożnych kolonii czy innych wycieczek dla dzieci. Ja prócz ubezpieczenia, zawsze dbam o to by moje dziecko miało przy sobie niezbędne produkty typu: ciepła odzież termiczna, spray na kleszcze, kremy przeciwsłoneczne. O kremach możecie więcej przeczytać tutaj: https://czasdzieci.pl/ro_artykuly/id,16583587.html . Chcę chronić moje dzieci najlepiej jak tylko potrafię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Czw 3 Mar 2022, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczenia to bardzo interesujący temat. Na stronie https://rzeczkrotoszynska.pl/pl/651_materialy_partnera/4155_czy-przy-zakupie-polisy-na-zycie-warto-kierowac-sie-cena.html przeczytałam o tym, czy warto kierować się ceną w przypadku wyboru polisy na życie i jednak trzeba. Niższa cena, to węższy zakres działania, a ja akurat szukam polisy z uwzględnieniem ciężkich chorób lub zabiegów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Sob 26 Mar 2022, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group