Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybierasz się na wycieczkę
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JuliusBelmont
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 65

PostWysłany: Pią 20 Lis 2020, 1:56    Temat postu: Wybierasz się na wycieczkę Odpowiedz z cytatem

Ponieważ wkrótce mam wakacje, planuję wybrać się na wycieczkę do jakiegoś ciepłego kraju. Aby zaplanować terminy, na które powinienem wziąć bilet, muszę znać prognozy pogody. Podaj mi stronę, na której mogę zapoznać się z tymi informacjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
CoddyG
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 31

PostWysłany: Pią 20 Lis 2020, 3:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz wkrótce wakacje i planujesz wyjazd do jakiegoś ciepłego kraju, polecam tę stronę https://www.meteoprog.pl/pl/. Dzięki niej możesz monitorować różne parametry pogodowe, takie jak temperatura, ciśnienie atmosferyczne i temperatura wody w zbiornikach. Myślę, że to jest informacja i to Ci wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek_bron
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sob 21 Lis 2020, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W te wakacje większość planów wakacyjnych odłożyłem na kiedy indziej, ale w przyszłe mam zamiar zrealizować wszystkie podróże i wyprawy fotograficzne Soul travel które teraz mi umknęły. Obiecałem sobie, że nic mnie przed tym nie powstrzyma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jadams
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lis 2020
Posty: 6
Skąd: Kluczbork

PostWysłany: Nie 22 Lis 2020, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest mnóstwo takich stron, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Wto 24 Lis 2020, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak będzie z zagranicznymi wakacjami w przyszłym roku, ja to mam spore obawy co do tego. Nastawiam się raczej na wakacje w Polsce, może wypad nad morze? Postawcie może na jakieś ciekawe sporty wodne - od siebie polecam deski sup. Można sobie taki sprzęt kupić na www.gosup.pl - warto spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pią 4 Gru 2020, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karta wielowalutowa transferwise bardzo się przydaje na wakacjach za granicą, my korzystamy z niej bardzo często. Dowiedzieliśmy się o tej karcie z rankingu https://wielowalutowe.com/ jest naprawdę super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parisian.jeramy
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 4 Gru 2020, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie szlaki górskie polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pon 7 Gru 2020, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno wielu osobom to się przyda. Ja tam jadę w Polskę i cieszę się, że apartament Sun&Snow http://www.sunandsnow.pl/ dostępny jest wszędzie tam, gdzie jadę. Jestem ich stałą klientką i jestem zawiedziona, jeśli nie mogę w nich nocować. Nic innego nie daje mi tyle swobody. Naprawdę to mega wygoda i mega luz. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2022, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wakacje w tym roku planujemy raczej krótki wypad na parę dni do Mielna, a tak to siedzimy w domu i czasem jedziemy nad jezioro. Ostatnio jest chłodniej i ciężko się tu jakoś opalić ładnie, ale ja stosuję Melanotan, który mi w tym pomaga znakomicie. https://melanotan.biz/ na stronie można sobie wszystko o nim poczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Sro 26 Paź 2022, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej ja również czasami lubię się wybrać na jakąś wycieczkę i zresztą jestem zdania, że także dobrze wiedzieć dlaczego warto zabrać klasę na takie wypady. Na pewno bardzo dobrze o tym napisano w https://voguetravel.pl/blog/2017/12/04/dlaczego-warto-zabrac-klase-na-wycieczke i myślę, że takie porady mogą wielu osobom się przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group