Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Czw 3 Mar 2022, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpowiem Wam, że z moimi suchymi i zniszczonymi włosami poradziła sobie tylko linia Inoar HELP. Skorzystałam od razu ze wszystkich produktów, czyli szamponu, odżywki i ampułek. Dość szybko pojawiły się efekty i włosy stały się odżywione, lśniące i przede wszystkim zdrowe. Używam do tej pory!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erling.gottlieb
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Goleszów

PostWysłany: Czw 10 Mar 2022, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zmienić kolor włosów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dibbert.margarete
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Rabka-Zdrój

PostWysłany: Czw 17 Mar 2022, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobają się Wam niebieskie włosy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiaaa321
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 56

PostWysłany: Sro 30 Mar 2022, 2:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spróbuj robić masaże skóry głowy i wcierki czesto, żeby "wycisnąć" z nich tyle ile sie da do ślubu, poza tym dbac o nie, zabezpieczaj końcówki olejkiem, zadbaj o oczyszczanie skory głowy... nic więcej naturalnymi sposobami nie możesz zrobić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2022, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od niedawna właśnie stosuję bardzo dobrą odżywkę z https://hermzlabs.pl/products/odzywka-do-wlosow-healpsorin-conditioner . Bardzo dobrze zmiękcza łuskę, odżywia i nawilża skórę także na problemy z łuszczycą skóry głowy sprawdziła się u mnie po prostu doskonale. Ma świetne działanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim. W temacie włosów mam do was pytanie. A konkretniej chodzi mi o włosy kręcone. Nigdy się głębiej nad tym nie zastanawiałam, ale nie próbowałam wyciągnąć swoich loków tak właściwie ani razu przez całe życie. Ostatnio stwierdziłam, że w sumie chciałabym zobaczyć swoje włosy w postaci pięknych loków i zaczęłam szukać odpowiednich kosmetyków. Trafiłam na sklep hurtowni https://hair-shop.pl/pl/menu/kosmetyki-do-lokow-182.html , czy ktoś z was kupował coś kiedyś z tej strony i chciałby mi dać krótką opinię? Z góry dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delilah.olson
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Pabianice

PostWysłany: Nie 8 Maj 2022, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chciałabym się przefarbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Sro 11 Maj 2022, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do pielęgnacji włosów są najlepsze kosmetyki naturalne. Znajdziecie je tu https://www.bodyboom.pl/sklep/wlosy.html Są to kosmetyki działające na poprawę kondycji włosów, a też na skórę głowy. Ceny tych kosmetyków aktualnie są promocyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3622

PostWysłany: Sob 14 Maj 2022, 1:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj możesz się zapoznać z artykułem https://zdrowie.wprost.pl/uroda/pielegnacja/10614316/serum-na-porost-wlosow-ranking-top-5.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Nie 12 Lut 2023, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o włosach, to powiem szczerze, że ja ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad zafarbowaniem sobie włosów w zaciszu domowym. Na rynku jest wiele różnych marek, które oferują tego typu produkty, natomiast słyszałam że Color&Soin ma całkiem ciekawe odcienie. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek stosowaliście może ich farby i co uważacie na ich temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group