Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Włosy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
charlotte160
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 126

PostWysłany: Pią 13 Lis 2020, 23:20    Temat postu: Włosy Odpowiedz z cytatem

Niedługo biorę ślub a moje włosy nie urosły do wymarzonej długości :/ Powiedzcie jak mogę rozwiazać ten problem? Myślałam o przedłużaniu włosów lub peruce naturalnej z https://perukikrakow.pl/naturalne-peruki Który sposób według was będzie lepszym rozwiązaniem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Nie 17 Sty 2021, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to przecież bardziej złożona kwestia. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście w pierwszej kolejności postawili na rzetelne informacje na ten temat. Najlepiej zajrzyjcie do https://drturowski.pl/pl/ i dowiedzcie się więcej na temat tego, w jaki sposób można realnie przyczynić się do poprawy liczby włosów na głowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romkatomasik
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 61

PostWysłany: Pon 25 Sty 2021, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że przed ślubem zwłaszcza warto zadbać o swoje włosy, które są bardzo ważne w wyglądzie każdego z nas. Ostatnio wpadłam na świetny artykuł https://ecoandwell.pl/wcierka-do-wlosow-kosmetyk-do-zadan-specjalnych/ o wcierce do włosów, która podobno daje świetne efekty w niedługim czasie. Włosy wyglądają dużo lepiej, są nawilżone i odpowiednio odżywione. Myślę, że warto dowiedzieć się więcej w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
ricardo94
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Gądki

PostWysłany: Sob 30 Sty 2021, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upływ czasu zdradza nie tylko siwizna, ale również kondycja naszych włosów. Z wiekiem maleje ich witalność, zwalnia tempo wzrostu. Włosy stają się matowe i cienkie oraz podatne na uszkodzenia. Korzystając jednak z możliwości jakie daje współczesna trychologia możemy skutecznie odmładzać włosy. Ja skorzystałam z kuracji odmładzającej insight.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lupe.damore
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Bielawy

PostWysłany: Pią 2 Kwi 2021, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można doczepić włosy na raz tylko do fryzury ślubej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2021, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ci zalezy na dlugich wlosach to je przdluż chociaż ja nie zdecydowalabym sie na taki zbieg zrobilabym sobie jakaś fajną fryzure z takich włosów jak mam. z pewnościa też skorzystałabym z profesjonalnego zabiegu Inoar Brazilian nano bo widziałam efekt u mojej siostry. Włosy są pieknie wygładzone i odżywione
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dlangosh
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 13 Maj 2021, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu na pewno zdecydowałabym się na doczepy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rogahn.lavern
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Perzów

PostWysłany: Pon 17 Maj 2021, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba zdecyduję się na zagęszczanie włosów tuż przed ślubem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sro 26 Maj 2021, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z każdej długości włosów można zrobić fajną fryzurę, teraz trochę swoje skróciłam i głównie ukladam suszarko-lokówką Babyliss Hydro fusion. Urządzenie jest super i nie robi siana na głowie, włosy są wygładzone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sro 26 Maj 2021, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że z każdej długości włosów można zrobić piękną fryzurę, ale nie zmienia to faktu że czym dłuższe włosy tym lepsze możliwości upięciowe. Dlatego też zastanawiałam się nad kupnem takich doczepianych włosów bo słyszałam, że takie doczepiane praktycznie wcale nie odróżniają się od prawdziwych. Więc zaczęłam sprawdzać gdzie takie włosy można kupić i tak trafiłam na ten link Koniecznie muszę się znacznie bliżej zapoznać z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group