Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zakupy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Pią 26 Lis 2021, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez Michalina89 dnia Wto 31 Maj 2022, 14:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kalarepa150
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 3 Gru 2021, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama dosyć często robię jednak zakupy w https://tanie-zakupy.pl/ , ponieważ można tutaj kupić różnorodne produkty, od kosmetyków po żywność i wiele wiele innych. Dodatkowo ceny nie należą do wysokich, więc jest to również duży plus
_________________
Pomoc Dla Cery
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 6 Gru 2021, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość swoich zakupów robię przez internet - strona https://torimpex.pl/ oferuje bardzo niskie ceny za swoje produkty, a dostawa jest realizowana zazwyczaj jeszcze tego samego dnia. Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy, a wy zamawialiście coś kiedyś stąd?
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Pią 17 Gru 2021, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, moim zdaniem każdy kto lubi robić zakupy online, powinien rozważyć zainstalowanie dodatkowych wtyczek, które oferują darmowe zwroty przy zamówieniach online. Osobiście korzystam z usług Net-Pocket, ponieważ uważam, że ma najlepsze oferty i najwyższy cashback. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darijam
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Paź 2021
Posty: 36

PostWysłany: Czw 3 Mar 2022, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszzem. Zakupy online to super sprawa. ALe nie tylko na takich zakupach można zaoszczędzić. Można też pobrać dobra aplikacje zakupową i korzystać z rabatów. Ja wybrałam apliakcje E. Bonus Leclerc. Jest super. Chyba w żadnej innej aplikacji zakupowej nie ma tylu promocji. Codziennie sobie sprawdzam i korzystam z tego, co akurat potrzebuję. Poza tradycyjnymi rabatami, kuponami, itp. są jeszcze zdrapki i gra kółko i krzyżyk. Zawsze zastanawiam sie, co tym razem wygram. Bo zawsze coś można upolować w fajnej cenie. Każdy coś wygrywa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Modzik
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 73

PostWysłany: Pią 25 Mar 2022, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też lubię zakupy przez Internet, bo na spokojnie mogę sobie przejrzeć całą ofertę. Ogromny wybór we wzorach, kolorach, rodzajach materiału ma np. sklep: https://www.kochamydywany.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2022, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię zakupów w sieci i preferuję tradycyjne metody dlatego odwiedzam to centrum https://homeparktargowek.pl/sklepy/ccc gdzie ostatnio kupowałam obuwie na lato. Mają masę sklepów i obecnie jest czas wyprzedaży więc tym bardziej warto się wybrać. Pamiętajcie że lada chwila majówka więc warto się odpowiednio zaopatrzyć tak jak ja w buty CCC.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2022, 1:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ukrywam, że rzadko chodzę na zakupy stacjonarne, zdecydowanie preferuję zamawiać online, bo mogę to robić nawet w nocy. Niedawno w sklepie https://elori.pl/naszyjniki/ zainteresowały mnie naszyjniki ze stali chirurgicznej i po krótkim namyśle zamówiłam sobie dwa - są piękne. Warto wspomnieć, że taka biżuteria jest tania i można ją wręczyć nawet alergikowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Czw 3 Lis 2022, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie, że wielkimi krokami zbliża się black friday czyli największe wyprzedaże w roku? Warto przygotować swój portfel na okazyjne zakupy. Od siebie polecam też stronę https://blix.pl/promocje/black-friday/ gdzie znajdziecie info o najlepszych promocjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Nie 6 Lis 2022, 12:15    Temat postu: aranżacja Odpowiedz z cytatem

Na dobrą sprawę sama aranżacja podłogi jest faktycznie bardzo ważna i należy tą decyzję bardzo poważnie przemyśleć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group