Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ginekolog Kraków

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pestka.
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 17

PostWysłany: Czw 12 Lis 2020, 14:03    Temat postu: Ginekolog Kraków Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich uśmiech Wybór dobrego lekarza to podstawa, a ginekologa to już całkiem. Dlatego chciałam was zapytać czy kojarzycie to miejsce ginekolog kraków Planuje sie tam wybrać ale najpierw chcialam poznac wasze opinie i wnioski. Dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Momooo
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lis 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sob 14 Lis 2020, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za informację
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Czw 2 Wrz 2021, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto się przede wszystkim zastanowić nad tym, co realnie mogłoby sprawdzić się w przypadku Waszych problemów. Moim zdaniem bardzo cennym wyborem może być na pewno skorzystanie ze sprawdzonych gabinetów, takich jak https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/pierwsze-badanie-prenatalne W ten sposób możecie znacznie lepiej poradzić sobie ze swoim zdrowiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka001
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 94

PostWysłany: Czw 30 Gru 2021, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam bardzo dobrego ginekologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alinka212
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 62

PostWysłany: Czw 30 Gru 2021, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo zależało na skutecznym zabezpieczeniu. Mamy dzieci i więcej z mężem nie planujemy, a z gumkami to wiadomo jak to bywa. Dlatego jestem na tabletkach belara, są dwuskładnikowe. Żadnego spadku libido, tycia, pewnie się czuję dzięki nim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group