Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czyszczenie elewacji
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czyszczenie1
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lis 2020
Posty: 3

PostWysłany: Czw 5 Lis 2020, 18:22    Temat postu: Czyszczenie elewacji Odpowiedz z cytatem

Rzeczą fundamentalną jest estetyczny wygląd naszego domu. Czysta i zadbana elewacja sprawie pozytywne wrażenia, jednak aby tak było trzeba o nią dbać i poddawać regularnym pracom konserwacyjnym. Do jednej z takich prac zaliczyć można czyszczenie elewacji. Metoda jest kwestią wtórną i zależną od konkretnego przypadku, gdzie mamy do wyboru ciśnieniowe czyszczenie (wodą, parą wodną), suchym lodem lub piaskowanie. Po zakończeniu całego procesu oczywiście warto utrwalić uzyskany efekt poprzez zastosowanie specjalnych preparatów do impregnacji które pomogą utrzymać wspomniany efekt przez dłuższy czas, bez potrzeby ponownego mycia fasady budynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Sro 18 Lis 2020, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto tez wziac pod uwage to, ze zima musimy zadbac o dach, zeby nie zalegal nam snieg, odsniezanie warszawa , to firma ktora wszystkim kompleksowo sie zajmie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
georgiana.feil
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Gru 2020
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 28 Gru 2020, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem komu zlecić takie czyszczenie elewacji. Znajomi również nie pomogli mi w tej kwestii, dlatego skorzystałem z wyszukiwarki fachowców. Bardzo fajna alternatywa. Bardzo szybko uporali się z moją elewacją.
_________________
wyszukiwarka fachowców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawnek
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2021
Posty: 12

PostWysłany: Pon 2 Sie 2021, 12:39    Temat postu: Mycie elewacji Gdańsk Odpowiedz z cytatem

Twój dom może wyglądać jak nowy bez przeprowadzania remontu. Wystarczy zatrudnić ekipę specjalistów do czyszczenia kostki brukowej, elewacji czy też dachu. Polecam mycie elewacji Gdańsk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gia.paucek
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2021
Posty: 1
Skąd: Starachowice

PostWysłany: Wto 14 Wrz 2021, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blachy perforowane coraz częściej są stosowane na elewacjach budynków. Blachy elewacyjne posiadają funkcję ochronną, a dodatkowo spełniają rolę dekoracji. Panele elewacyjne z blachy stały się synonimem nowoczesnego wzornictwa. Czy takie panele łatwo umyć?
_________________
siatka cięto ciągniona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

georgiana.feil napisał:
Nie wiedziałem komu zlecić takie czyszczenie elewacji. Znajomi również nie pomogli mi w tej kwestii, dlatego skorzystałem z wyszukiwarki fachowców. Bardzo fajna alternatywa. Bardzo szybko uporali się z moją elewacją.


Czyszczenie elewacji zleciłem firmie https://czysto-mania.pl/
Świetny efekt i szybka realizacja.
Polecam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Wto 18 Sty 2022, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się nie muszę przejmować takimi sprawami. imitacja deski elewacyjnej nie wymaga specjalnego czyszczenia. jak mocniej popada deszcz to kurz i brud sam z niej spłynie, a jak nie to wystarczy przetrzeć ją wilgotną gąbką/szmatką i gotowe Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asi82828
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2022
Posty: 12

PostWysłany: Sob 12 Mar 2022, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamionka napisał:
warto tez wziac pod uwage to, ze zima musimy zadbac o dach, zeby nie zalegal nam snieg, odsniezanie warszawa , to firma ktora wszystkim kompleksowo sie zajmie

Okay buddy thanks
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ximona38
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon 14 Mar 2022, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że warto o tym pogadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Sro 30 Mar 2022, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze niedawno sama poszukiwałam informacji na ten temat. I kolega z pracy polecił mi piaskowanie. Idealnie się sprawdziło do czyszczenia nie tylko elewacji, ale także pięknie usunęło rdzę z ogrodzenia, które teraz możemy na nowo pomalować. Nawet zastanawiamy się nad własnym zestawem do obróbki strumieniowo-ściernej https://www.contracor.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group