Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pielęgnacja twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 56, 57, 58
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sob 30 Gru 2023, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważna jest też dobrze dobrana pielęgnacja. Ja swoje kosmetyki kupuję w drogerii https://skarbyurody.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Sro 3 Sty 2024, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważna jest pielęgnacja twarzy w domu, ale raz na jakiś czas warto również odwiedzić gabinet kosmetyczny. Sprawdźcie np. ofertę https://syrenka-torun.pl/ . Widzę, że proponują tam wiele ciekawych zabiegów z użyciem odpowiednich urządzeń oraz profesjonalnych kosmetyków. Dla mnie to akurat ma ogromne znaczenie, jeśli wybieram jakiś gabinet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Pon 29 Sty 2024, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda kobieta chce być piękna i zadbana ale czasem kosmetyki i zwykła pielęgnacja nie pomagają. Odpowiedzią będzie oferta tej kliniki https://the-clinic.pl/zabiegi/radiofrekwencja-mikroiglowa/ gdzie masz masę zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej. Na problemy skórne idealna będzie radiofrekwencja mikroigłowa Warszawa to miejsce gdzie wykonasz ten jak i inne zabiegi z ich oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Wto 30 Sty 2024, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie polecić jakieś dobry żel do mycia twarzy? Mam cerę skłonną do podrażnień, alergiczną i dosyć trudno znaleźć taki produkt, który nie będzie pogarszał problemu. Na jakie składniki powinnam zwracać uwagę a czego unikać? Jestem ciekawa waszych kosmetycznych poleceń, sama mam już kilka perełek, które każdemu polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ispana
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lut 2024
Posty: 5

PostWysłany: Czw 22 Lut 2024, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam serum Gold Peptides z Eveline i jestem nim zachwycona. Skóra po nim odzyskuje taki zdrowy blask, jest bardziej elastyczna, mam wrażenie, że zmarszczki są spłycone uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiencia
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lut 2024
Posty: 4

PostWysłany: Pon 26 Lut 2024, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ten krem hamujacy procesy starzenia się skóry odżywczy krem z olejem z jagód acai . Doskonały jest, nie zawiera peptydów czy olei mineralnych, duża zawartosc oleju acai dzięki czemu jest zielony. Na prawde działa, skóra zmienia się na lepsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 642

PostWysłany: Czw 7 Mar 2024, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kosmetyków jakiej firmy korzystacie?

gałki owalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 56, 57, 58
Strona 58 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group