Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pielęgnacja twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 12 Mar 2021, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą pielęgnacji skóry jest dobry krem do twarzy. Dlatego polecam zainteresować się bliżej takim produktem jak natura siberica caviar de russie: https://naturasiberica.com.pl/pl/products/odmladzajacy-krem-do-twarzy-caviar-de-russie-biala-syberia-731.html . Ma on działanie odmładzające, stymuluje odnowę i regenerację skóry twarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlicjaKalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Wto 16 Mar 2021, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mezoterapia sprawdza się świetnie w każdego typu problemach ze skórą. Mnie dzięki tym zabiegom udało się pozbyć zmarszczek wokół oczu oraz wyrównać koloryt skóry. Akcesoria do mezoterapii kupuję w https://www.permanent24.pl/kosmetyki-do-makijazu-permanentnego polecam, są bardzo dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stonqa
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Mar 2021
Posty: 12

PostWysłany: Sob 20 Mar 2021, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

konieczne dobre nawilżenie cery, także pod okiem, i peeling co jakiś czas, oczywiście bez kwasów.


https://macherowskamakeup.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
okeefe.lue
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 24 Mar 2021, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pielęgnacja twarzy to podstawa, aby makijaż dobrze się trzymał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu chodzę na różne zabiegi i masaże twarzy do kliniki https://www.medeste.pl/ i powiem wam, że jestem bardzo zadowolona z efektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2021, 5:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kojarzycie te kosmetyki pielęgnacyjne Rich Coconut z Eveline ? ja ostratnio kupiłam sobie nawilżający krem do twarzy i tą piankę kokosową. Jest mega! Wystarczy odrobina by szybko i dokładnie oczyścić skórę. Ma delikatny zapach co uważam za ogromny atut, nie lubię takich mocno pachnących kosmetyków.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oberbrunner.bennett
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 11 Maj 2021, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zainwestować w porządne kosmetyki do pielęgnacji twarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 12 Maj 2021, 6:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polećcie mi proszę jakiś krem ... łagodzący? Już piszę, o co chodzi. Mam cerę problematyczną, lecz największy problem mam nie ze zmianami skórnymi / krostkami, a pozostałościami po nich. Zaczerwienienia / strupki / sucha skóra potrafią mi się trzymać dniami / tygodniami na twarzy, i nic nie mogę z nimi zrobić. Kremy stosowane punktowo na daną zmianę goją ją, lecz ślad w postaci suchej skóry czy zaczerwienienia pozostaje długo. Co można na to stosować?
Nie sądzę, by kremy na blizny potrądzikowe były tutaj skuteczne, ponieważ nie są to blizny, które trzymają się tak strasznie długo. Zazwyczaj same znikają z czasem bez stosowania niczego, lecz wolałabym, by nastąpiło to szybciej niż po tygodniu czy dwóch.

Ze swojej strony równiez dorzucam namiary na strone z kodami rabatowymi https://coupondojo.pl/ Możecie zobaczyć sobie na niej promocje do sklepów z kosmetykami. I dzięki temu kupić sobie coś o wiele taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dubaja
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 53

PostWysłany: Pią 28 Maj 2021, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do zabiegów pielęgnacyjnych dorzuciłam regularne picie oleju estrovita skin, jestem pozytywnie zaskoczona efektami, w końcu moja skóra nie jest tak sucha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Pon 31 Maj 2021, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kluczem do pięknej cery jest stosowanie odpowiednich kosmetyków do codziennej pielęgnacji. Od jakiegoś czasu używam produktów marki Nanili i jestem bardzo zadowolona. To kosmetyki profesjonalne o wysokim stężeniu składników aktywnych - skuteczne i delikatne zarazem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 56, 57, 58  Następny
Strona 44 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group