Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pielęgnacja twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią 10 Sty 2020, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja używam głównie kosmetyków naturalnych i stawiam na codzienną pielęgnację, a do kosmetyczki chodzę ze dwa razy do roku na kwasy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 22 Sty 2020, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry krem do twarzy to podstawa. Rzuć okiem na taki krem od Enilome: https://www.doz.pl/apteka/p133970-Enilome_E_Pro_kojacy_krem_do_twarzy_50_ml. Jest niedrogi a ma bardzo dobry skład więc warto sobie wypróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgnesPokor
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 78

PostWysłany: Sro 19 Lut 2020, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam takie troszkę inne pytanie uśmiech Mianowicie, poszukuję dobrej kliniki dla przeszczepu włosów dla męża... Czy miałyście może w ramach tego jakieś doświadczenia i możecie coś polecić? Co sądzicie choćby o https://www.san-medical.pl/przeszczep-wlosow-w-rekonstrukcji-brwi-i-brody/ ?
_________________
Ufaj swoim instynktom, ale się im nie poddawaj - przypomniała sobie jego słowa. - Nie reaguj na strach, tylko na zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DariuszKowalski
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pią 21 Lut 2020, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie masz rację, masaż twarzy wrocław jest bardzo dobrym rozwiązaniem przed ślubem i może też być fajnym prezentem ślubnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walczakmalwina
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 8

PostWysłany: Pią 28 Lut 2020, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem, najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do dermatologa. Od siebie mogę polecić Panią dermatolog z budzicz.pl. Profesjonalne podejście do pacjenta, duża wiedza!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sob 29 Lut 2020, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odmlodzajaca dziala naprawde fajnie lifting twarzy - my mamie sprawilismy taki zabieg u pana doktora Osucha - jest naprawde zadowolona i wyglada sporo mlodziej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Mar 2020, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przyznam, że używam tylko naturalnych kosmetyków. Zazwyczaj w celu ich zakupu odwiedzam takie miejsca jak sklep produkty naturalne https://od-natury.pl/. W takich sklepach można znaleźć duży wybór tego typu produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viola98
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 45

PostWysłany: Wto 3 Mar 2020, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już walczę z pierwszymi zmarszczkami smutny teraz w hebe na promocji gdy wszystko jest minus 40% jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji kupiłam krem i serum firmy Eveline , pierwsze zastosowanie utwierdziło mnie w wyborze mam super gładką buzię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yjenkins
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12 Mar 2020, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za polecenia wszystkich kremów. Na pewno przejrzę oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgnesPokor
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 78

PostWysłany: Nie 22 Mar 2020, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto zabrać się za mezoterapię. Ze swojej strony polecam ten gabinet estetyczny http://www.pracownia-piekna.pl/mezoterapia-iglowa-wroclaw/ . Oferuje on profesjonalny zabieg z dbałością o najmniejsze detale. Moja dziewczyna korzystała z takiego zabiegu i muszę powiedzieć, że było warto. Dodatkowo oferują oni takie usługi za rozsądne pieniądze. Gorąco polecam!
_________________
Ufaj swoim instynktom, ale się im nie poddawaj - przypomniała sobie jego słowa. - Nie reaguj na strach, tylko na zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 56, 57, 58  Następny
Strona 38 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group