Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pielęgnacja twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 23 Paź 2019, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie zdecydowanie najlepiej sprawdzają się kosmetyki naturalne. Od jakiegoś czasu używam tylko ich do pielęgnacji ciała. Zazwyczaj wybieram sklep z kosmetykami https://od-natury.pl/kosmetyki-4. Trzeba przyznać, że mają bardzo duży wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
volkman.alex
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Krynica Zdrój

PostWysłany: Sro 23 Paź 2019, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki macie stosunek do toników? Używa się ich jeszcze w ogóle, mi zawsze po użyciu go wszystkie podskórne "niespodzianki" wychodziły na wierzch i się mnożyły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 25 Paź 2019, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry krem do twarzy jest podstawą. Świetne zastosowanie ma na przykład olej arganowy. Tutaj macie naturalny krem z Botame: https://www.doz.pl/apteka/p130978-Botame_Face_regenerujacy_krem_do_twarzy_na_noc_z_olejem_arganowym_100_ml. Warto o nim poczytać i przetestować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Wto 29 Paź 2019, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi też toniki nie służyły dopóki nie przerzuciłam się na naturalne kosmetyki bez konserwantów i problem zniknął uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cristobal25
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Bielsko Biała

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalne, to zawsze najlepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justen03
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 31 Paź 2019, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalne kosmetyki poprawiają stan cery, jeśli ktoś posiada problematyczną, skłonną do wyprysków, powinien używać tylko takich, które nie podrażniają. Pielęgnacja jest bardzo ważna, twarz musi być dobrze oczyszczona i nawilżona, żeby wyglądała zdrowo. Zainteresowało mnie ekologiczne serum na https://alkemie.com/pol_m_Produkty_Rodzaj-produktu_serum-booster-209.html, ma dobry skład, więc powinno się sprawdzić w pielęgnacji cery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gutmann.melyna
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 4 Lis 2019, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie zabiegi należy stosować, aby nasza twarz wyglądała na zadbaną? Jakie miejsca odwiedzać, aby mieć pewność, że za opiekują się nami dobrze? Poprzez stronę http://shenti.pl/ trafiłam na ciekawą ofertę. Jest to kosmetyczka Poznań ale nie mogę wyszukać opinii na ich temat. Piszę do Was z zapytaniem, czy warto korzystać z tej oferty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Nie 10 Lis 2019, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio przerzuciłam się na kosmetyki profesjonalne marki Nanili i jestem zachwycona ich działaniem. Mają rewelacyjny skład, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są tak naprawdę już po tygodniu od rozpoczęcia stosowania uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Wto 3 Gru 2019, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem może pomóc antykoncepcja. Jest to skutek uboczny taki pozytywny ze tak powiem ale bardzo skuteczny. Ja też miałam problem z tradzikiem ale jak zaczełam stosować belarę to problem zniknął bezpowrotnie. Teraz mam i zabezpieczenie i nie mam problemu z cerą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 6 Gru 2019, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne gadżety do pielęgnacji twarzy można znaleźć na przykład w sklepie https://topgadget.pl/sklep/uroda/ Ja kupiłam u nich soniczną gąbeczkę do pielęgnacji twarzy, a raczej jej oczyszczania. Dla mnie to rewelacja - wam też polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 56, 57, 58  Następny
Strona 36 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group