Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pielęgnacja twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Paź 2017, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no moja skóra woła ostatnio o pomstę do nieba dosłownie... w ogóle nie tylko skóra, ale mam wrażenie że całe ciało jest wybitnie przemęczone. fakt w tym roku nie było urlopu, ale żeby aż tak fatalnie sie czuc? ostatnio nawet koledzy z pracy zwrocili i uwagę, że powinnam sie ogarnac, bo "tracę blask" ;p cokolwiek to znaczy, koniecznie musze sie wziac za siebie. czytałam tutaj http://www.vichy.pl/blog/objawy-przemeczenia-widoczne-na-twojej-skorze-sprawdz-jak-je-zatuszowac/vmag64431.aspx że regularna pielęgnacja skóry może ją "ożywić". Planuje zaczac od peelingów i maseczek - macie jakies sprawdzone? a moze domowej roboty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duduo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 11

PostWysłany: Czw 5 Paź 2017, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

renia21 napisał:
no moja skóra woła ostatnio o pomstę do nieba dosłownie... w ogóle nie tylko skóra, ale mam wrażenie że całe ciało jest wybitnie przemęczone. fakt w tym roku nie było urlopu, ale żeby aż tak fatalnie sie czuc? ostatnio nawet koledzy z pracy zwrocili i uwagę, że powinnam sie ogarnac, bo "tracę blask" ;p cokolwiek to znaczy, koniecznie musze sie wziac za siebie. czytałam tutaj http://www.vichy.pl/blog/objawy-przemeczenia-widoczne-na-twojej-skorze-sprawdz-jak-je-zatuszowac/vmag64431.aspx że regularna pielęgnacja skóry może ją "ożywić". Planuje zaczac od peelingów i maseczek - macie jakies sprawdzone? a moze domowej roboty?


Więcej odpoczynku i przyjemności i jako dodatek można użyć jakiegos kremu.
_________________
Jeżeli chcesz zobaczyć najlepsze sukienki na śląsku wejdź na moda ślubna śląsk a Przekonasz się że mamy najlepsze modele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darude
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pią 6 Paź 2017, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to bardzo dbam o twarz tak naprawdę... kiedy wydawało mi się,ze kremy nie pomagały zaczęłam korzystać z usług drkepa.com, to naprawdę świetny specjalista i niezwykle pomocny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Nie 8 Paź 2017, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre kremy, odpoczynek - jak najbardziej. Ale z czasem trzeba zacząć sięgać po profesjonalne zabiegi taki jak np. plasma czy karboksyterapia. Normalna rzecz. Na szczęście są kliniki takie jak Coco Time http://www.coco-time.pl/, gdzie faktycznie wybór takich zabiegów jest ogromny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Wto 10 Paź 2017, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko naturalne kosmetyki, polecam dziewczyny. Warto też przynajmniej raz odwiedzić specjalistę, w moim przypadku był to dermatolog skoczów pomógł mi dobrać odpowiednie kosmetyki do mojej cery. Również myślę o depilacji laserowej tam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dominika_La
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 10 Paź 2017, 20:24    Temat postu: serum Odpowiedz z cytatem

Ja polecam serum z witaminą C, np. DermoFuture. Super rozjaśnia i odżywia twarz - już po tygodniu widać super skórę, zwłaszcza osoby, które wcześniej nie używały takiego serum uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mall
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 32

PostWysłany: Wto 24 Paź 2017, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy z nas ma chęć i możliwości żeby zadbać o skórę poprzez zabiegi medycyny estetycznej. Ja mam problem z trądzikiem i mimo wielu prób pozbycia się go to i tak wraca. Natrafiłam na artykuł https://zyj-zdrowiej.pl/nonacne-opinie-efekty-cena-sklad-wszystko-co-musisz-wiedziec-o-znanych-tabletkach-na-tradzik/ , może testowaliście go ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MyszkaMini
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 18

PostWysłany: Wto 31 Paź 2017, 4:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie wolę pobawić sie kremami niż skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Zwłaszcza że ostatnio znalazłam krem do twarzy w kilku rodzajach oraz wiele innych ciekawych kosmetyków https://sklep.farmona.pl/68-twarzy-68. Zamierzam coś wybrać i przetestować oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pon 6 Lis 2017, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja wolę zabiegi w domowym zaciszu, np.: maseczkę ekspresową Playskin, która poprawia stan cery w 10 minut




http://www.playskin.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lesmarionet
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 13

PostWysłany: Wto 7 Lis 2017, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miesiac przed ślubem 2 razy w tygodniu korzystałam z usług kosmetyczki. Naprawdę warto było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 56, 57, 58  Następny
Strona 28 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group