Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pielęgnacja twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Sro 8 Lis 2017, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wart odwiedzić kosmetyczkę, oczyścić cerę, zrobić jakies zabiegi nawilżające i dobry makijaż w dniu wesela




Odwiedź stronę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinaaa81
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon 13 Lis 2017, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieje wiele nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, dlatego wizyta w gabinecie lekarskim celem poprawy wyglądu skóry twarzy nie od razu musi wiązać się z inwazyjną terapią, po której następuje okres rehabilitacji, przez kilka dni należy pozostać w domu, etc. Szczególnie popularnym zabiegiem jest osocze bogatopłytkowe (tzw. wampirzy lifting) - ostrzykiwanie twarzy lub skóry dłoni i dekoltu preparatem z krwi pacjenta. Osocze bogatopłytkowe nie wymaga rekonwalescencji, od razu po zakończeniu zabiegu można wrócić do domu/pracy etc. - idealny zabieg na 2 tygodnie - miesiąc przed ślubem.
_________________
https://www.nowaestetyka.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 16 Lis 2017, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do pielęgnacji twarzy i ciała używam tylko dermokosmetyków. Wiem, że są bezpieczne i nie powodują żadnych podrażnień. Warto wypróbować Dermoprotektor Cetaphil. Mogą go śmiało używać osoby ze skórą problematyczną (atopową, trądzikową, wrażliwą, delikatną). Warto przetestować na sobie - myślę, że będziecie zachwycone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucinda
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 25

PostWysłany: Sro 22 Lis 2017, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kosmetyki, to ja nie eksperymentuję i zawsze stawiam na sprawdzone marki. Osobiście mam sentyment do Golden Rose - http://goldenrose.pl/ , bo od lat trzymają jakość, a cena za produkty to po prostu bajka uśmiech Nie wspomnę już nawet o tym, jak wiele propozycji produktów mają w portfolio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 214
Skąd: Lubin

PostWysłany: Czw 14 Gru 2017, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o profesjonalne kosmetyki do gabinetów to mają one bardzo ważne znaczenie, ich odpowiedni dobór jest bardzo ważny. Jakość kosmetyków ma ogromny wpływ na jakość wykonywanych usług, dlatego warto o tym pamiętać. Medycyna estetyczna na całe szczęście w naszym kraju jest tak dobrze rozwinięta i mamy takich dobrych lekarzy, że nie ma najmniejszego problemu z nawet poważnymi zabiegami. Z drugiej strony to gabinet medycyny estetycznej to także świetny pomysł na biznes, jeżeli mamy smykałkę do tego, wystarczy mały gabinet z dobrą lokalizacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalarepa150
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 22 Gru 2017, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio borykam się ze strasznymi workami pod oczami,używałam juz dosłownie wszystkiego...a niestety dopiero pomógł mi krem https://remescar.pl/ po którym w końcu nie muszę się tyle malować, ten kremik to must have mojej kosmetyczki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Sob 30 Gru 2017, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezłe opcje daliście z tą pielęgnacją twarzy, super !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidia-mo
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ma się problemy zrumieniem na twarzy warto o to zadbać przed ślubem żeby po kilku kieliszkach nie wyglądać jak burak w białej sukni. Rumienia można się pozbyć w prosty sposób http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/usuwanie-rumienia/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 22 Sty 2018, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do pielęgnacji twarzy stosuję tylko sprawdzone i naturalne kosmetyki. Ostatnio odkryłam nawilżająco- ochronny krem do twarzy firmy Eldan Cosmetics o nazwie Idractive Moisture Daily Protection. Krem świetnie sprawdza się do skóry dojrzałej bo spowalnia jej starzenie się i tworzy super bazę po makijaż. W składzie zawierz też witaminy A i E.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Wto 30 Sty 2018, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stosuje dermokosmetyki uśmiech zawsze miałam spory problem z trądzikiem a one bardzo mi pomogły. Jeszcze znalazłam taką aptekę https://eapteka.pl/dermokosmetyki/problemy-skorne/tradzik-2 na której w dobrej cenie mogę je sobie zamawiać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 56, 57, 58  Następny
Strona 29 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group