Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Paznokcie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 19 Sie 2021, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi hybrydy nie podeszły, długo się je robi, trudno zmywa, widać brzydki odrost, wolę dobre klasyczne lakiery do paznokci vinyl, spokojnie kilka dni się trzymają na pazurkach i szybko schną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też wiedzieć, co jest modne w danym sezonie jeśli chodzi o stylizację paznokci. Poczytajcie sobie na przykład o paznokciach pastelowych: https://easynails.pl/wiosenne-stylizacje-paznokci-pastele-french-baby-boomer/ . Moim zdaniem bardzo oryginalnie wyglądają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się bardzo podoba manicure hybrydowy i właśnie na niego chcę się umówić do salonu paznokcie sosnowiec zagórze . Z tego co się dowiedziałam, to panuje tam wyjątkowo miła i przyjazna atmosfera. Paznokcie robione są w pełni profesjonalnie i klientki są zachwycone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Wto 31 Sie 2021, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto się dobrze zastanowić nad tym, co faktycznie mogłoby przypaść Wam najbardziej do gustu. Wiem, że wiele osób wybiera lakiery, o których możecie przeczytać w https://lakieryhybrydowe.pl/lakiery-hybrydowe-blekitne To świetna opcja, więc koniecznie już teraz weźcie to pod uwagę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Wto 14 Gru 2021, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biura serwisowane Warszawa https://optioffice.pl/biura-serwisowane prestiż i wysoki standard usług .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 217

PostWysłany: Sob 26 Mar 2022, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy mi na tym aby mój lakier był trwały, ale nie przepadam za hybrydami - ich wykonanie za długo trwa. Złotym środkiem są dla mnie lakiery hybrydowe Eveline, które mają super trwałość, a nie wymagają użycia lampy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pon 28 Mar 2022, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajmujecie się stylizacją paznokcie? Wykonujecie paznokcie same na sobie? A może prowadzicie własny salon? Na pewno bardzo ważne jest to, aby zawsze zaopatrzyć się w sprawdzone produkty. Mogę polecić Wam na pewno ofertę https://xfem.pl/ . Macie tam preparaty, akcesoria i z pewnością wszystkie potrzebne urządzenia. Osobiście uważam, e wybieranie najlepszych propozycji będzie dla Was świetnym pomysłem. Coraz częściej korzystam sobie ze sklepów internetowych, ponieważ jestem bardzo zadowolona z cen i jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2022, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, powiem Ci, że ja się nad tym nie muszę zbytnio zastanawiać, bo zawsze mogę liczyć na świetne doradztwo w kwestii stylizacji paznokci. Od dłuższego czasu swoje paznokcie powierzam wyłącznie Paniom z https://bio-derma.pl/ i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 682

PostWysłany: Nie 12 Lut 2023, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie skutecznie zadbać o swoje paznokcie, aby prezentowały się pięknie to na pewno warto skorzystać z pomocy profesjonalistki, jeśli chodzi o wykonanie hybryd. Jednocześnie warto też dowiedzieć się, jak należy w odpowiedni sposób zdjąć hybrydy i tutaj zdecydowanie mogę polecić do sprawdzenia świetny artykuł http://amaryllisclinic.pl/zdejmowanie-hybrydy-aceton-czy-frezarka-wady-i-zalety/ w którym znajdziesz konkretne porady i to zarówno wady oraz zalety wyboru takich rozwiązań, jak aceton oraz frezarki. Pozdrawiam i koniecznie daj znać na jakie kroki się ostatecznie zdecydowaliście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Wto 14 Lut 2023, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz mieć piękne paznokcie to łatwo je zrobisz dzięki ofercie witryny Neonail. Zakupisz u nich wszelkie potrzebne akcesoria oraz lakiery w każdym kolorze czy wszystko żeby zrobić piękny make up. Ja polecam lakier hybrydowy 3w1 bo pozwala oszczędzić czas jak i nie kosztuje wiele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group